V dalším pokračování našeho Vánočního blogu Ivy Pazderkové se dozvíte, jak to má Iva s pečením vánočního cukroví. A protože má dnes 1. prosince Iva svátek, můžete jí popřát vše nejlepší!

Pečení, pečení... o Vánocích se na něj spousta dětí těší, jak budou pomáhat ujídat, a maminky z něj mají mnohdy mindrák: „Teď už jsem měla mít perníčky... Kdy zadělám na rohlíčky... Kolik letos asi stihnu druhů...“

Tyhle problémy vůbec nemusí řešit herečka Iva Pazderková. Proč? Je totiž skvělá kuchařka, i když...

Iva PazderkováIvo, co všechno budeš letos o Vánocích péct?
Jsem myslím opravdu dobrá kuchařka. I pekařka. Pokud ovšem nejde o vánoční cukroví... tuto mou jedinou kuchyňskou prohru nemůžu zapomenout. Jen považte: Vanilkové rohlíčky barvy kakaa a velikosti dlaně statného dřevorubce! To opravdu nemohu považovat za nic jiného než debakl. Oni do té kuchařky holt nenapsali, že zprudka a při vysoké teplotě a tak... Takže se moc těším na maminčiny vanilkové rohlíčky a medvědí pracky a vosí hnízda a linecké cukroví a perníčky a čokoládové kuličky a fíkové bioplacičky a skořicové celozrnné kytičky s marmeládou, ale hlavně na její nejúžasnější MAROKÁNKY!!!

Přesto, je to výzva, ne? Nezkusíš to letos třeba znovu?
Tak dobře: zeptám se svého milého, jaké cukroví má nejraději a pokusím se tu výzvu přijmout. I kdyby to měl být vanilkovorohlíčkový pokus číslo dvě... Samozřejmě o průběhu i výsledcích zápasu vás budu informovat exkluzivně jako první.

No, doufejme, že se Ivě povede s cukrovím lépe. Budeme jí držet palce! A k držení palců přidáme jednu malou gratulaci - Iva má totiž právě dnes 1. prosince svátek. Ivo, za celou redakci magazínu ŽENA-IN.cz ti přeju všechno nej, nej a nejlepší!

Připojte se k našemu přání v diskuzi pod tímto článkem, milé čtenářky! A pokud chcete a máte, můžete poradit Ivě i nějaký jednoduchý recept na vánoční cukroví.

  • Fotografie: Kateřina Pazderková

Čtěte také...

Vánoce s Ivou Pazderkovou...

Reklama