Herečku Ivu Pazderkovou (doufám) netřeba příliš představovat. Její postava „blbé blondýny“, je vpravdě kultovní. Iva je ale nejen talentovanou bavičkou, je to duše citlivá a vnímavá. V magazínu ŽENA-IN.cz strávíte s Ivou celé Vánoce!

Tato neděle bude první adventní. Vánoční čas se nám pomalu vkrádá pod kůži a my tady v magazínu ŽENA-IN.cz stále přemýšlíme, jak vám, milé čtenářky, Vánoce co nejvíc zpříjemnit. Zrodila se tedy myšlenka požádat jednu úžasnou bytost, aby ty magazínové Vánoce trávila s vámi. Ptáte se, o jakou bytost se jedná? No, podle názvu článku a anotace nejspíš tušíte, že jde o herečku Ivu Pazderkovou.

Doufám, že Ivu nemusím nijak sáhodlouze představovat. Ostatně učinila tak již sama v zajímavém rozhovoru, který jsme spolu vedli, a vy ho najdete na následujícím odkazu...

Vánoce s Ivou

Chystáme pro vás sérii vánočních článků, ve kterých můžete prožívat Vánoce právě s Ivou Pazderkovou, nebo lépe očima Ivy Pazderkové. Počínaje pondělím 29. listopadu 2011 se můžete vždy dvakrát týdně těšit na Ivin vánoční blog, ve kterém se dozvíte, jak vnímá advent, kdy nakupuje dárky, s kým tráví Vánoce, jak to má s pečením, jak vypadá její Štědrý den... zkrátka všechno, co k Vánocům patří. Třeba zjistíte, že prožíváte a vnímáte některé věci úplně stejně jako ona, možná najdete v jejích textech i trochu poučení, pomocnou ruku či porci dobré nálady a smíchu. A těšit se můžete i na její novoroční přání!

A to, zda je vám Ivin pohled na tyto svátky blízký, můžete zjistit již nyní.

Iva PazderkováJak Iva vnímá Vánoce?

Ivo, jak vnímáš Vánoce?
Vánoce. Světýlka zářící ve tmě. Vůně skořice, hřebíčku, zázvoru, cukru a čokolády. Loupané mandle. Vůně lesa, zmrzlý nos a uši. Oslava lásky k ostatním, ohleduplnosti, soucitu a radosti ze sdílení. Víc než kdy jindy člověk myslí na své blízké a na to, jak jim udělat radost. Víc než jindy v roce si uvědomuje, že by se neměl chovat jako rozmazlený a sobecký spratek. A pokud si nenechá vrazit klín do hlavy reklamními slogany typu „Vánoce jsou stres“, je to opravdu pár moc krásných a užitečných dní v roce. Přeji vám, ať je taky tak vnímáte!

  • Fotografie: Kateřina Pazderková

Otázka do diskuze: Jak vnímáte Vánoce vy, milé čtenářky?

Čtěte také...

Reklama