Pro Štědrý den si dokážu představit čtyři scénáře, s kým ho trávit. Herečka Iva Pazderková ve svém vánočním blogu prozrazuje, že o Vánocích je tradičně s rodiči, i když jednou už vynechala. Letos se ale tradice přidrží.

Štědrý den můžete strávit s vlastní rodinou, u rodičů, s přáteli anebo (ti méně šťastní) sami. Herečka Iva Pazderková má v tomto ohledu jasno - bude u rodičů, jako skoro pokaždé. Jednou však tuhle tradici porušila a nedopadlo to nijak slavně...

Iva PazderokvaIva PazderokvaIva PazderokvaIva PazderokvaIva Pazderokva

S kým budeš trávit letošní Vánoce?
Před Štědrým dnem budu s přítelem a jeho rodinou a Štědrý den, první i druhý svátek vánoční, budu tradičně v Brně, s rodiči, babičkou, sestrou, švagrem a neteří. Vánoce jsou jedny z mála dnů v roce, které můžeme strávit takhle všichni pohromadě, takže se neskutečně těším! Ale 26. 12. večer mám představení Tři Holky Jako Květ na Komorní Fidlovačce, takže už kolem poledne musím zase vyrazit směr Praha.

Byla jsi někdy o Vánocích v cizině?
Jen jednou v životě jsem nebyla na Štědrý den u rodičů. Bylo to v roce 1996, kdy jsem byla na rok v USA. Musím říct, že ačkoliv jsem byla velká rebelka a anarchistka, strašně se mi stýskalo. Rodiče a sestru postihly ten den velké žaludeční problémy, došlo i na nemocnici, a místo kapra a salátu měli kuřecí vývar a suchý rohlík...

S kým trávíté Vánoce vy, milé čtenářky?

Na další vydání Ivina blogu se můžete těšit v pátek 16. prosince. Dozvíte se v něm, proč Iva nepotřebuje Betlém, a další střípek ze života koček Šklíby a Blešky.
  • Fotografie: Kateřina Pazderková

Čtěte také...

Vánoce s Ivou Pazderkovou...

Reklama