Vánočním dárkům věnujeme další dvě vydání vánočního blogu Ivy Pazderkové v magazínu ŽENA-IN.cz. A bude to na pohodu, bez stresu. „Proč by mě mělo stresovat to, že chci svým nejbližším udělat radost?“ ptá se Iva.

Sledujete vánoční blog herečky Ivy Pazderkové? Doufám, že ano. Iva vás společně s magazínem ŽENA-IN.cz provádí celým adventem a zůstane tu s vámi, milé čtenářky, i mezi svátky a na Nový rok!

Protože je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, koho čím o Vánocích obdarovat, směřují další dvě vydání Ivina blogu právě k vánočním dárkům...

IvaNakupování. Vím, že nemáš ráda stres, jak tedy řešíš vánoční dárky?
Mě nakupování dárků nestresuje. A proč by mě vůbec mělo stresovat to, že chci svým nejbližším udělat radost? To je přece nesmysl. Každý rok si vyčlením před Vánoci večer, kdy si doma zapálím svíčky, udělám svařák nebo dobrý čaj a pustím si oblíbenou hudbu. Vezmu tužku, papír, zachumlám se do deky se svými dvěma kočkami a postupně myslím na všechny, kterým chci udělat radost dárkem. Potom si napíšu seznam a v diáři si stanovím den, kdy se vydám na nákup, nebo kdy dárky vyrobím.

Je to takové moje malé soukromé předvánoční setkání s rodinou a přáteli.

Koho všeho obdarováváš na Vánoce?
Tuto sestavu: přítele, mamku, taťku, sestru, neteř, babičku, švagra, přítelovy rodiče a jeho neteř a synovce, taky kamarádky a kamarády - cca 10 ks, a určitě si ještě na někoho vzpomenu.

V dalším vydání tohoto blogu v pátek 9. prosince se například dozvíte, o jaké dárky si letos Iva napsala Ježíškovi, ale také o kočkách Šklíbě a Blešce.

  • Fotografie: Kateřina Pazderková

Čtěte také...

Vánoce s Ivou Pazderkovou...

Reklama