Zapojte se do testování


Chceme vám představit tipy na dárky od společnosti Hasbro. Tyto naše dárky budete moci také otestovat. Každou hračku mohou testovat tři maminky. Co byste si pro své děti přáli? Jako hračku nebo hru byste chtěli s dětmi vyzkoušet? Celkem 15 maminek nám zpětně napíše, jak se jim naše vybrané tipy líbily a jak si je jejich děti užily.
 

Vyzkoušejte společenskou hru Cluedo a zahrajte si na detektivy

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete. S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem!

Tuto hru budou testovat 3 čtenářky
 

My Little Pony Hrací set se zpívající Twilight Sparkle a Spikem

Pokud máte doma holčičku, určitě se jí bude líbit nový hrací set s Twilight Sparkle a jejím kamarádem Spikem. Nechte zpívat každého zvlášť nebo je nechte hrát si dohromady.

Tuto hračku budou testovat 3 čtenářky
 

Play-Doh Mikrovlná trouba s efekty

Upečte si v nové mikrovlné troubě koláč z Play-Doh modelíny nebo šílené sušenky! Zažijte se svými ratolestmi ještě více zábavy s troubou, která svítí a vydává zvuky. Je skoro přesně jako opravdová. Trouba je navíc v balení s mnoha dalšími kuchyňskými doplňkami a 6 standardními kelímky modelíny Play-Doh. Upečte sušenky nebo sladký koláč!

Tento set budou testovat 3 čtenářky

 
FurReal Lední Medvídek

Nový přírůstek do party zvířátek FurReal je roztomilý lední medvídek. Dejte mu nakrmit z lahvičky, pohlaďte ho po hlavičce, na nosánku, nebo se s ním jen pomazlete. Lední medvídek bude skvělým kamarádem. Zvířátko se hýbe a vydává zvuky. Je propojitelný s aplikací.

Tuto hračku budou testovat 3 čtenářky

 
Motorizovaný Nerf Modulus ECS10

Sestavte si svůj vlastní blaster Nerf Modulus! Motorizovaný Modulus  je dodáván s přesným zaměřovačem a 10 ks šipek. Střílí do vzdálenosti 27 metrů. Blaster můžete vylepšit pomocí doplňků (prodávají se samostatně). Díky tomu máte možnost ze základní pistole Modulus vytvořit více než  1000 kombinací a mít tak pokaždé zcela unikátní NERF MODULUS! Všechny části ze série NERF Modulus jsou  kompatibilní s řadou Elite!

Tuto hračku budou testovat 3 čtenářky
 
Napište nám pod tento článek, jakou hru nebo hračku byste chtěla testovat. Vyhodnocení proběhne 20.11.2017

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky.
Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: http://zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: http://zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde
 
Pokud nám k soutěžím chcete něco napsat, využijte naší diskuse na téma Soutěže, kterou najdete na této stránce http://zena-in.cz/diskuze/o-soutezich . Diskusi sledujeme a odpovíme vám co nejdříve.


 
Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: http://zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: http://zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde
 
Pokud nám k soutěžím chcete něco napsat, využijte naší diskuse na téma Soutěže, kterou najdete na této stránce http://zena-in.cz/diskuze/o-soutezich . Diskusi sledujeme a odpovíme vám co nejdříve.

Reklama