Zde jsou naše tipy od společnosti Hasbro:
 
Vyzkoušejte společenskou hru Cluedo a zahrajte si na detektivy


S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistěte, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete. S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistěte, kdo je vrahem!

 My Little Pony Hrací set se zpívající Twilight Sparkle a Spikem


Pokud máte doma holčičku, určitě se jí bude líbit nový hrací set s Twilight Sparkle a jejím kamarádem Spikem. Nechte zpívat každého zvlášť nebo je nechte hrát si dohromady.
 
Play-Doh Mikrovlná trouba s efekty


Upečte si v nové mikrovlnné troubě koláč z Play-Doh modelíny nebo šílené sušenky! Zažijte se svými ratolestmi ještě více zábavy s troubou, která svítí a vydává zvuky. Je skoro přesně jako opravdová. Trouba je navíc v balení s mnoha dalšími kuchyňskými doplňky a 6 standardními kelímky modelíny Play-Doh. Upečte sušenky nebo sladký koláč!
 
FurReal Lední Medvídek


Nový přírůstek do party zvířátek FurReal je roztomilý lední medvídek. Dejte mu nakrmit z lahvičky, pohlaďte ho po hlavičce, na nosánku, nebo se s ním jen pomazlete. Lední medvídek bude skvělým kamarádem. Zvířátko se hýbe a vydává zvuky. Je propojitelný s aplikací.
 
Motorizovaný Nerf Modulus ECS10


Sestavte si svůj vlastní blaster Nerf Modulus! Motorizovaný Modulus  je dodáván s přesným zaměřovačem a 10 ks šipek. Střílí do vzdálenosti 27 metrů. Blaster můžete vylepšit pomocí doplňků (prodávají se samostatně). Díky tomu máte možnost ze základní pistole Modulus vytvořit více než  1000 kombinací a mít tak pokaždé zcela unikátní NERF MODULUS! Všechny části ze série NERF Modulus jsou  kompatibilní s řadou Elite!

Reklama