Dárky

Vánoce od Estée Lauder

Nadělte si na Vánoce luxus a eleganci od Estée Lauder!

sadyKosmetický kufřík plný krásných barev kombinuje dvě paletky čtyř očních stínů a jedné tvářenky, tři nádherné odstíny rtěnky Pure Color, plnou velikost zvýrazňující řasenky Sumptuous Extreme, velký lesk na rty Pure Color, tužku na oči Pure Color Intense Kajal, lak na nehty Pure Color v odstínu Love Bite, luxusní cestovní balení krému Revitalizing Supreme (7ml) a odličovač. Tento set v hodnotě přes 6000 Kč získáte za 2400 Kč nejenom v buticích Estée Lauder, ale také v parfumeriích Douglas, Sephora, Fann, Fann SK, Marionnaud a Marionnaud SK.

Cena setu: 2400 Kč

sadyVečerní kabelka obsahuje plnou velikost černé řasenky Double Wear, paletku 6-ti očních stínů Pure Color s aplikátorem (odstíny Ivory Slipper, Nude Fresco, Candy Crave, Hot Cinamon, Flirty Lilac, Pink Flash), kompaktní tvářenku Pure Color ve dvou odstínech (Peach Passion, Pink Kiss), rtěnku Pure Color (v odstínu Crystal Nude), lesk na rty v kalíšku (v odstínu Pink Innocence Shimmer), oční tužku DoubleWear (v odstínu Coffee). Tento set bude k dostání nejenom v buticích Estée Lauder, ale také v parfumeriích Douglas, Sephora, Fann, Fann SK, Marionnaud a Marionnaud SK.

Cena setu: 1600 Kč

sadyLuxusní taštička pro líčení vašich očí obsahuje plnou velikost černé řasenky Double Wear, paletku 3 očních stínů Pure Color (odstíny Ivory Slipper, Pretty Penny, Sepia Sand) a černé gelové oční linky DoubleWear se štětečkem. K dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín.

Cena setu: 850 Kč

sadyVykouzlete si sexy kouřové líčení s luxusní taštičkou, která obsahuje plnou velikost černé řasenky Sumptuous Extreme černá, paletku 3 očních stínů PureColor (v odstínech Sandbar Beige , Lavish Mink, Wild Sable), černou tužku na oči Pure Color Intense Kajal , korektor DoubleWear Light/Medium. Tento set bude k dostání nejenom v buticích Estée Lauder, ale také v parfumeriích Douglas, Sephora, Fann, Fann SK, Marionnaud a Marionnaud SK.

Cena setu: 850 Kč

sadyVánoční sada čtyř mini laků na nehty Pure Color v odstínech Black Plum, Smashed, Fallen Angel, So Vain. K dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín.

Cena setu: 990 Kč

sadyZlatá luxusní taštička pro vaše dokonalé rty. Taštička obsahuje rtěnku Pure Color v odstínu Barely Nude (plná velikost), kompaktní lesk na rty Pure Color se štětečkem (v odstínu Tempting Tearose Shine) a tužku na rty DoubleWear (v odstínu Rose). K dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín.

Cena: 1250 Kč

sadyČerveno zlatá taštička pro vaše dokonalé rty obsahuje Pure Color rtěnku (v odstínu Fig 23, plná velikost), kompaktní lesk na rty Pure Color se štětečkem (v odstínu Cherry Fever Shimmer), tužku na rty DoubleWear (v odstínu Wine). K dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín.

Cena: 1250 Kč

sadyLuxusní portfolio Estée Lauder s bohatou kolekcí odstínů obsahuje paletu 30-ti očních stínů Pure Color, 15 odstínů rtěnky Pure Color, 4 odstíny tvářenky, dva lesky na rty Pure Color (v odstínech Praline Paradise Shimmer a Fuchsia Fantasy Shimmer), oboustrannou tužka na oči Pure Color Intense Kajal v hnědém a černém odstínu a 4 aplikátory (štětec na tvářenku, aplikátor očních stínů, oční štěteček, štěteček na rty). K dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín.

sadyCena: 1990 Kč

Hledáte výjimečný dárek pro moderní ženu? Obdarujte ji pudrem s jejím znamením zvěrokruhu. Luxusní balení pudru Lucidity je poseto kamínky Swarovski a perfektně padne do dlaně každé ženy. K dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín.

Cena pudru: 2400Kč

   
27.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme