Zdraví

Válka oparům vyhlášena

era

S koncem léta se vracíme zpět do reality všedního dne. Toto nelehké období bývá často doprovázeno stresem, vyčerpáním či nachlazením. Kombinace všech těchto faktorů může být spouštěcím mechanismem pro vznik oparu. My, kteří „herpes simplex“ důvěrně známe, víme, že nejlepší je začít s léčbou co nejdříve. Nezbytností naší kabelky by se pro tyto případy měl stát lék Erazaban. Jediný přípravek, který nás spolehlivě zbaví tohoto nepříjemného trápení už od samého počátku.

Svědí Vás či pálí pokožka na rtu? Zjišťujete v zrcátku, že se Vám začíná dělat opar, a nevíte si rady? Pak je nejvyšší čas použít právě Erazaban. Ten velmi rychle pomůže od nepříjemných symptomů. Díky své unikátní složce, „docosanol“ - nasycenému uhlíkatému alifatickému alkoholu, začne účinně působit ihned po prvním použití. Praktické 2g balení můžete mít po ruce, kdykoli potřebujete. Najde si místo nejen v dámské kabelce či v tašce na notebook, ale i ve školním batohu. A můžete se na něj spolehnout.

Způsob aplikace je velmi jednoduchý a rychlý. Nanáší se v tenké vrstvě na postižené místo, ideálně 5x denně. Preparát začne účinkovat okamžitě po prvním použití. Platí zde pravidlo: „Čím dříve, tím lépe“, tedy čím dříve na postižené místo použijeme Erazaban, tím se účinnost léčby zvyšuje. „Erazaban jako jediný lék na trhu obsahuje účinnou látku docosanol, který působí tak, že „chrání“ zdravou buňku před průnikem viru. Tím se liší od ostatních účinných látek,“ říká MUDr. Petr Kalábek, praktický lékař pro dospělé. Erazaban, jediné správné řešení pro Vaše trápení!

Více informací najdete na www.erazaban.cz

ERAZABAN 10% krém je volně prodejný lék, který pomáhá při léčbě oparu (herpes simplex). Jeho účinné látky pronikají do kůže, a chrání tak zdravé buňky před napadením oparovým virem. Účinné látky: Docosanolum 100 mg v 1 g krému. Pomocné látky: sacharoso-stearát, lehký tekutý parafín, propylenglykol, benzylalkohol, voda čištěná.

Cena 2g balení se v běžné síti lékárně pohybuje od 150 do 160 Kč.

   
26.10.2010 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] astra [*]

  já mám zas zkušenost s tabletami Riboflavin za 28 kč. Zdají se mi užitečnější než ty drahé krémíky a gely...Sml24

  superkarma: 0 26.10.2010, 14:31:16
 2. avatar
  [3] maje [*]

  tak já používám  pravou, doma dělanou mastičku z trávy.Sml54 mažu jen večer a za 2 - 3 dny nevím, že jsem měla opar

  superkarma: 0 26.10.2010, 13:12:23
 3. avatar
  [2] wich [*]

  Zrovna se s jedním potýkám Sml31 Už je skoro zhojený, ale pokaždé, když se široce usměju, vytvoří se prasklinka a krvácí Sml31

  Tyhle serepetičky mi přijdou jako tahač peněz. Opar svědí 1 - 2 dny a pak se vytvoří stroupek, který nejde nijak jinak odstranit, než že se prostě nechá zhojit Sml80 Na to žádný zázrak nepomůže. Zubní pasta první dva dny na noc udělá lepší službu.

  superkarma: 0 26.10.2010, 12:29:54
 4. [1] jarmilab [*]

  Používám přípravky na opary Vectavir,Zovirax,ale nějak mě nepomáhají.Opar se přesto ukáže.Marný boj,užívala jsem i preparáty na posílení imunity,ale vím,že se toho nedá zbavit.Určitě ráda vyzkouším zase něco nového.Přeji krásný podzim bez oparů.Sml16

  superkarma: 0 26.10.2010, 08:32:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme