Bulvár

Válka modelek!

Boj českých modelek o získání sympatií hokejistů klubu Lev Praha nabírá na otáčkách. Jako by nestačil souboj mezi Miss ČR 2009 Anetou Vignerovou a Českou Miss World 2012 Lindou Bartošovou. Na zteč vyrazila i vicemiss z roku 2005 Michaela Štoudková, která je již měsíc single.

Ta na sebe strhávala pozornost, když za hlasitého fandění projížděla autem pražskými ulicemi vykloněná z okénka.

 ffff

  „Já jsem zaručeně ta největší fanynka a ano přiznávám, ráda bych i vyhrála večeři s hráčem, třeba během ní mezi námi něco přeskočí,“ komentovala s nadsázkou věčně usměvavá, ovšem v tuhle chvíli nezadaná kráska Štoudková. Jak jsme zjistili, na Kontinentální hokejovou ligu Michaela nejen kouká v televizi, ale neváhá ani vyrazit s kamarádkami na stadion.

d

Jenže dvě sexy modelky se už do soutěže přihlásily, konkrétně Aneta Vignerová a Linda Bartošová. Ty se rozhodly změřit s novou konkurentkou síly.
„Sešly jsme se s holkama tady na stadionu a předvedeme pořádné fandění při playoff. Ať sami hráči a veřejnost na stránce www.facebook.com/TelevizeSportTV rozhodnou, která z nás je nejlepší a zaslouží si vyhrát,“ vyzývá fanoušky sebevědomá Aneta Vignerová.

tisková zpráva

 

 

 

   
13.03.2014 - Blog redakce - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme