.

Valérie Zawadská, Jitka Čvančarová a Viktor Preiss propůjčili své hlasy strádajícím dětem v nové kampani Dětského fondu OSN - UNICEF

Novinky

Valérie Zawadská, Jitka Čvančarová a Viktor Preiss propůjčili své hlasy strádajícím dětem v nové kampani Dětského fondu OSN - UNICEF

UNICEF ČR spustil v srpnu novou multimediální kampaň, jejímž cílem je inspirovat k pravidelné podpoře 4 054 nových příznivců.

4

„Pravidelná podpora Přátel dětí je pro naši práci nesmírně důležitá. Dlouhodobé problémy vyžadují dlouhodobá řešení, která se bez pravidelné podpory neobejdou. V případě humanitární katastrofy navíc díky rezervám mohou naši pracovníci v terénu okamžitě, řádově v hodinách, zahájit záchranné operace - jako tomu bylo například po nedávném zemětřesení v Nepálu,“ uvedla Pavla Gomba, výkonná ředitelka českého UNICEF.

Příběhy konkrétních dětí ze Sýrie, Bangladéše a Čadu představí herečky Valérie Zawadská, Jitka Čvančarová a herec Viktor Preiss. Poskytnutím mediálního prostoru kampaň podpořili TV Prima, rádia Fajn Rock Music, Český rozhlas Brno, Radio Čas, Impuls a RockZone. Televizní a rozhlasové spoty ke kampani vznikly ve spolupráci se studiem Pozitiv.

P

Současně probíhá pilotní test kampaně na kanálu YouTube, kampaň bude od září pokračovat rovněž v prostředí Facebooku. UNICEF se také obrátil na všechny své současné příznivce, aby kampaň podpořili online.

VAL

Registrace dárců probíhá prostřednictvím telefonní linky a na webech verimvnulu.cz a unicef.cz. V závislosti na výsledcích kampaň poběží nejméně do konce letošního roku.

CVANC

UNICEF jako Přítel dětí v současné době podporuje 17 659 Čechů, průměrný měsíční příspěvek činí 184 Kč.

„184 Kč je částka, kterou může většina z nás ve svém měsíčním rozpočtu postrádat. UNICEF za ni však za rok zajistí očkování proti spalničkám pro 332 dětí,“ dodala Pavla Gomba. Video najdete na Facebooku UNICEF.

   
11.08.2015 - Redakční novinky - autor: tisková zpráva

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Žofie [*]

  Sml68Sml80Sml23

  superkarma: 0 11.08.2015, 13:15:02
 2. avatar
  [2] helikoptera [*]

  jacks9 — #1 už zas?!

  superkarma: 0 11.08.2015, 11:56:08
 3. [1] jacks9 [*]

  Sml67 http://albafos.wbs.cz

  1. na komentář reaguje helikoptera — #2
  superkarma: 0 11.08.2015, 11:39:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme