Styl

Valentýnské kosmetické potěšení

Valentýn, svátek zamilovaných, se už nadobro usídlil i v našich končinách. Mnozí jej odsuzují a neslaví ho, přesto ruku na srdce, nějaká ta maličkost potěší každou ženu. Pokud si nevíte rady s dárkem pro vaši milou, nebo si chcete udělat jenom radost sama sobě, máme pro vás tip: kvalitní kosmetikou rozhodně nic nezkazíte.

Péče o pleť je důležitá, my vám přinášíme nápady, jak potěšit každou ženu. Kosmetická řada švýcarských přípravků Fytofontana Stem Cells s kmenovými buňkami, představuje vědecký vrchol v kosmetice. Desetiletí trvající vědecké výzkumy Dr. Fikera, vysoký obsah nejmodernějších účinných látek a jejich jedinečná kombinace zaručuje, že tato řada představuje nejvyšší kategorii kosmetických přípravků v péči o pleť. Tajemství inovace spočívá v jedinečné kombinaci TrioStem3 Complexu a peptidů.

Na Valentýna máte možnost zakoupit speciální dárkové balení těchto jedinečných produktů ve variantách pro každou ženu navíc s 20% slevou*:

Fytofontana Stem CellsPro zralou pleť doporučujeme Fytofontana DNA Revital gift sets – produkty této řady představují nejvyšší řadu omlazujících přípravků s kmenovými buňkami. Kromě účinných látek v podobě unikátní kombinace peptidů a TrioStem3 Complexu, zaručující aktivaci vašich vlastních kmenových buněk napomáhající obnově pleti, obsahují tyto produkty látku DNA Revital. V balení naleznete Fytofontana DNA Revital Serum a čistící gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám Fytofontana Stem Cells  Pure Wrinkle zdarma za cenu 1495,-.

Fytofontana Stem CellsProti vráskám účinně bojuje Fytofontana Anti-wrinkle gift sets – obsahuje přípravky bohaté na účinné látky proti mimickým vráskám. Jedinečného působení na mimické vrásky je dosaženo kombinací účinných látek z rostlinných kmenových buněk a peptidů. Peptidy totiž mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Fytofontana Stem Cells  Botu Serum, Fytofontana Stem Cells  Botu Emulsion a navíc získáte Fytofontana Stem Cells  Botu Intense na ošetření hlubokých mimických vrásek za doporučenou cenu 2316,-.

Fytofontana Stem CellsNejkrásnější pohled vykouzlí Fytofontana Eye Care gift sets – v tomto setu najdete přípravky pro péči o oční okolí. Fytofontana Stem Cells EyeContour je omlazující sérum s kmenovými buňkami vyvinuté speciálně na jemné a citlivé oční okolí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově. Fytofontana Stem Cells EyeBag obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Rostlinné kmenové buňky a peptidy při kontaktu s pokožkou postupně obnovují pleť a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Jít spát bez odlíčení je největším kosmetickým hříchem, a proto jako další produkt je Fytofontana Stem Cells Pure Eye odličovač očních partií, na dokonalé odlíčení. Díky inovativní formuli jemně a účinně čistí kontury očního okolí a vzácnými účinnými látkami jí ošetřuje a obnovuje. To vše za cenu 1842,-.

Kosmetickou řadu Fytofontana Stem Cells si oblíbila i moderátorka Jolana Voldánová, která se stala ambasadorkou švýcarské značky Fytofontana. Jak si užívá svátek zamilovaných?

Jolana Voldánová & Valentýn

Fytofontana Stem CellsPřiznávám, že Valentýna slavíme jen velmi symbolicky. Tenhle svátek se k nám dostal až v době, kdy už jsem byla tak šťastně zamilovaná, že jsem neměla potřebu to dávat najevo zrovna v ten jeden konkrétní den. S mužem rádi jeden druhého překvapíme kdykoliv. Valentýnu ale fandím: mít důvod někoho obdarovat je vždycky fajn, takže proč ne!

   
26.01.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    to by se mi líbilo

    superkarma: 0 26.01.2016, 09:53:22
  2. [1] manislava [*]

    Hm dala bych si rict pěkné

    superkarma: 0 26.01.2016, 06:49:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme