Domácnost

Valentýnská růže od značky Silan


V dnešní době je používání aviváží naprosto běžnou záležitost. Přináší to totiž řadu výhod, jak z hlediska péče o prádlo, tak i z našeho dobrého pocitu. Oblečení ošetřené aviváží je krásně hebké a měkké, takže se příjemně nosí. Také se méně mačká a snadněji žehlí. Aviváž navíc vytvoří na jednotlivých vláknech slabý film, který zabrání tomu, aby se na nich špína usazovala. Nečistoty pak daleko lépe vyperete. Výhodou je také to, že pokud při praní použijete aviváž, prádlo absorbuje méně vody a suší se pak rychleji. Navíc, vyprané prádlo krásně voní!

Aviváže jsou vždy spojené s příjemnými vůněmi. Značka Silan nabízí široké spektrum různých vůní, které prádlo provoní na dlouhou dobu. Vybrat si může opravdu každý podle svého vkusu a nálady.


Značka Silan pro vás připravila příjemné překvapení! Pokud nyní o víkendu navštívíte vybraný hypermarket, kde akce probíhá, získáte valentýnské přáníčko. A jestli si navíc koupíte jakoukoliv aviváž od Silanu, dostanete navíc ještě krásnou růži!

 

Krásný Valentýn přeje Silan

 

Více na www.silan.cz

Vybrané obchody:
Hypernova: Průhonice, Chodov, Brno - Modřice
Globus: Čakovice, Černý Most, Brno, Zličín, Opava, Pardubice
Interspar: Štěrboholy, Hostivař, Brno – Vídeňská

   
11.02.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Pavla_b [*]

  punh: používám aviváž různých značek a fleky na prádle jsem nikdy neměla

  superkarma: 0 11.02.2009, 14:29:37
 2. avatar
  [7] kareta [*]

  Málo mácháte, dámy, nebo máte tvrdou vodu. Občas aviváž použiju a bez problémů.

  superkarma: 0 11.02.2009, 14:21:22
 3. avatar
  [6] gerda [*]

  Meander: musela se stát nějaká chyba, já používám zásadně jenom Silan a tohle se mi ještě nepřihodilo Možná jsem přehnala dávkování, co já vím - zbytek zařídila pračka.

  superkarma: 0 11.02.2009, 14:21:06
 4. avatar
  [5] punh [*]

  gerda: právě proto jsem aviváž přestala používat. Divila jsem se, že jsou fleky na světlých tričkách a pak jsem odhalila viníka

  superkarma: 0 11.02.2009, 12:17:22
 5. avatar
  [4] Meander [*]

  Používám tuhle aviváž, nežehlím a flekaté prádlo nemám Jak já to dělám?

  superkarma: 0 11.02.2009, 11:00:47
 6. avatar
  [3] gerda [*]

  Anime Otaku: jéje, tak to se mi stalo právě v sobotu, přidala jsem při praní na správné místo i aviváž a po usušení jsem uviděla jakési podivné skvrny, ovšem po přežehlení zmizely Nestává se mi to často, proto jsem se divila.

  superkarma: 0 11.02.2009, 09:24:15
 7. [2] Anime Otaku [*]

  Taky záleží na co se aviváže používají, mamka mého taky používá aviváže této značky a já se vždycky divila, proč má takové divné fleky na košilích, nejdřív sem si myslela, že od potu, ale když se mu po praní udělaly i na nenošených košilích tak sme našli viníka - aviváž. A přitom to byla obyčejná bavlněná látka s elastanem. Já osobně aviváže nepoužívám, protože mi po nich leze vyrážka jako blázen.

  superkarma: 0 11.02.2009, 08:46:07
 8. avatar
  [1] tlustoprdka [*]

  Nechci dělat reklamu... ale tápala jsem ve značkách a teď co používám modrou a zlatou aviváž této značky, jsem spokojená a prádlo mi krásně voní .
  Máme totiž společnou sušárnu a chodí se kolem ní sklepem. Vždy, když peru, tak to přítel pozná, protože se line sklepem vůně z našeho prádla. Když jdu věšet, tak kolikrát tam je prádlo od sousedů a je sice vyprané, ale leží na šnůře, jak leklá ryba a někdy i tak voní.
  Jo a kvůli přání nebo růži nepojedu nějakých padesát kiláků do obchoďáku, ta sleva by se určitě vyplatila.

  superkarma: 0 11.02.2009, 06:17:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme