.

Valentýn v Centru Černý Most nabídne „mosty lásky“ pro zamilované. I premiéru decibelů lásky za účasti Michala Davida

Bulvár

Valentýn v Centru Černý Most nabídne „mosty lásky“ pro zamilované. I premiéru decibelů lásky za účasti Michala Davida

Populární „mosty lásky“, na které si milenci zavěsí svůj zámeček, vyrůstají nejen ve světových metropolích, letos ozdobí i Centrum Černý Most. Valentýnský program zde proběhne v rytmu romantických písní Michala Davida a nového hudebního filmu Decibely lásky.

Michal David se osobně zúčastní promítání v sobotu 13. února (od 16 hodin), rozdá autogramy fanouškům a zazpívá některé své hity. V neděli 14. února budou čekat na všechny zamilované zábavné aktivity jako jukebox nebo fotokoutek ve stylu filmu Láska z pasáže a nejrůznější výhodné nabídky. Pro nezadané bude již 10. února připravena škola vaření, v rámci níž mohou poznat svou budoucí polovičku.

deci lásky

Dominantou Centra Černý Most budou pro letošní valentýnské oslavy „mosty lásky“, které vyrostou u prodejen Marks & Spencer a dm drogerie. Zamilované páry na ně mají možnost na důkaz své lásky zavěsit zámeček. Pokud jsou oba partneři zároveň členy věrnostního programu Centra Černý Most, anebo do něho vstoupí, zámečky si mohou zdarma vyzvednout na jeho infostánku.

Valentýnský víkend od 13. do 14. února se v Centru Černý Most odehraje ve znamení nového českého romantického filmu Decibely lásky s písněmi Michala Davida. V sobotu 13. února v 16 hodin zde Michal David vystoupí, fanouškům rozdá autogramy a zúčastní se slavnostního promítání snímku. Příležitosti zhlédnout novinku bude moci využít i 66 zákazníků, kteří od 8. do 12. února k nákupu dárkové karty Centra Černý Most v hodnotě 1 000 Kč získají speciální odměnu v podobě dvou vstupenek právě na Decibely lásky.

deci láskyV neděli 14. února se všichni mohou od 10 do 18 hodin těšit na fotokoutek ve stylu kultovního filmu Láska z pasáže, jukebox s romantickými hity, pro držitele věrnostní karty Centra Černý Most budou nachystána i perníková srdce. Tato sladká pozornost čeká také mezi 8. a 14. únorem na 200 zákazníků, kteří se své milované rozhodnou potěšit dárkovou kartou centra v hodnotě nad 500 Kč. K dárkové kartě za 2 000 Kč a více pak obdrží 34 zákazníků dárkový poukaz od Čedoku s hodnotou 500 Kč. Valentýnské akční nabídky a slevy chystají také vybrané prodejny Centra Černý Most.

„Věřím, že si návštěvníci našeho centra užijí v rámci oslav Valentýna mnoho zábavy, ale i romantiky. Centrum Černý Most myslí i na své nezadané zákazníky, kterým chce zprostředkovat originální cestu k seznámení díky speciální škole vaření,“ uvedla Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most. Ta proběhne ve středu 10. února od 18 hodin, jejích 10 účastníků – 5 pánů a 5 dam – bude vybráno na základě soutěže probíhající na facebookovém profilu Centra Černý Most od 1. do 5. února. Pod vedením Jana Hajného z Chefparade se naučí připravovat ten nejlepší caesar salát nebo rib-eye steak s grilovanou zeleninou, skvěle se pobaví, odnesou si drobné dárky a možná i to nejcennější – novou lásku.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

   
28.01.2016 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] bobani [*]

  stupidní Valentýn - import z USA

  superkarma: 0 28.01.2016, 16:24:16
 2. avatar
  [4] hubajda [*]

  skoda ze je to tak daleko sla bych na Davida

  superkarma: 0 28.01.2016, 14:14:10
 3. [3] Darmovzalova [*]

  Určitě bych zašla ,jen je to daleko.

  superkarma: 0 28.01.2016, 11:22:21
 4. [2] Ferdicek [*]

  Super akce,ale bohužel moc daleko.

  superkarma: 0 28.01.2016, 09:50:40
 5. avatar
  [1] RenataMor [*]

  Sml59

  superkarma: 0 28.01.2016, 09:30:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme