Mobilní telefon a láska patří neodmyslitelně k sobě.  Jak velkou roli hrají mobily v lásce, si můžete přečíst již zítra (z průzkumu Vodafone Zoom) v pokračování “Valentýna s Vodafonem”.

 

Už dnes se ale dozvíte, jaké novinky pro vás Vodafone připravil, a rovněž se můžete zapojit do soutěže o mobilní telefon Nokia 6101 s fotoaparátem, který potěší vás nebo vašeho Valentýna...

 

 

Měsíc zdarma s Vodafonem

 

Určitě jste již zaregistrovaly, že od 1. února 2006 se z Oskara stal oficiálně Vodafone. Největší mobilní operátor na světě* tak přímo působí už i v České republice! Značky Vodafone si od začátku února můžete všimnout ve veškeré komunikaci firmy. Označeny jsou všechny produkty, služby nebo displeje mobilních telefonů, přelepena jsou i firemní vozidla.

 

Spojení oblíbených specifik Oskara s bohatými zkušenostmi největšího operátora Vodafone přinese opravdu spoustu výhod pro zákazníky. Můžete se těšit na další zkvalitnění služeb, pokračování ve zlepšování kvality sítě, a hlavně na nabídku nových produktů.

 

Zákazníci mohou nadále volat do všech sítí za jednotnou cenu, k tomu na cestách využívat jednodušší a výhodnější roaming a operátoři se o ně postarají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Chcete se samy přesvědčit? Stačí, když se do 30. dubna stanete novým zákazníkem Vodafonu (s tarifem 50, 100, 300 nebo 500 Naplno) a jeho služby si můžete vyzkoušet po dobu měsíce zdarma! 

Jak to tedy vlastně je?  Každý zákazník, který si v období od 1. února do 30. dubna pořídí  novou SIM kartu bez písemné smlouvy s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), získá od Vodafonu na jeden měsíc:

·         500 volných minut – dle zvoleného tarifu.

·         Nulový měsíční paušál.

·         Navíc 300 Kč (357 Kč s DPH) na vyzkoušení Vodafone služeb (kromě roamingu a volání na linky se zvýšenou tarifikací).

·         A k tomu možnost pořídit si mobilní telefon za zvýhodněnou cenu (již od 7 Kč).

 

Nabídka se samozřejmě vztahuje i na zákazníky, kteří k Vodafonu přejdou od jiného operátora v rámci přenositelnosti čísel.

 

Během prvního měsíce se tak můžete samy rozhodnout, zda s Vodafonem zůstanete, nebo zda SIM kartu jednoduše vrátíte bez jakýchkoliv poplatků zpátky operátorovi.

 

Takže, jak praví i slogan Vodafonu: Je to ve vašich rukou.“

 

Více informací na www.vodafone.cz.

 

 

Soutěž: Vyhrajte pro sebe nebo svého „Valentýna“ mobilní telefon Nokia 6101 s fotoaparátem. Soutěžte tady!

 


 
Reklama