Kombinace funkcí tabletu s mobilitou telefonu je jedním z hlavních trendů dneška. Podle průzkumů je totiž telefonování až na pátém místě v žebříčku činností, které lidé se svým smartphonem vykonávají.

Prvotní účel telefonu předehnaly v tomto pomyslném žebříčku aktivity, jako je sledování sociálních sítí, surfování na internetu, poslouchání hudby či hraní her. Pro všechny tyto činnosti se bude skvěle hodit prémiový phablet Lenovo PHAB Plus se svým 6,8palcovým Full HD IPS displejem, který zobrazí všechen obraz v mimořádně jasných barvách.

Lenovo PHAB Plus

Lenovo PHAB Plus se svém tenkém a stylovém kovovém těle přináší takřka neomezené možnosti pro práci i zábavu. Díky velkému displeji a vysokému výkonu můžete bez problémů hrát hry nebo sledovat filmy. Skvělý zážitek ještě doplní dokonalý zvuk, o který se postará technologie Dolby Atmos. S podporou duální SIM můžete snadno oddělit pracovní život od toho soukromého a navíc efektivně využívat vysokorychlostní připojení LTE (4G).

Lenovo PHAB Plus

Jednou z dalších předností nového phabletu jsou také jeho 13Mpx a 5Mpx fotoaparáty, které vyfotí dokonale ostré fotografie i za špatných podmínek. Zadní fotoaparát je vybaven duálním LED bleskem, který umožní pořídit fotografie v přirozených barvách a s reálnými tóny pleti. Přední 5Mpx fotoaparát nabízí funkci panoramatické selfie, se kterou můžete vytvářet ještě kreativnější snímky.

Phablet se dá díky inovativnímu přizpůsobení ovládání bez problémů ovládat jednou rukou. Dvojím klepnutím můžete snadno otočit obrazovku, dlouhým stiskem kdekoliv na displeji pořídit fotografii, přijmout hovor pomocí série hlasových příkazů nebo používat klávesnici, která se na displeji posouvá podle pozice vaší ruky. Tuhle stylovou novinku navíc můžete sehnat ve třech barevných provedeních.

Lenovo PHAB Plus

Více informací najdete na stránkách www.lenovo.cz.

Reklama