Tři čtvrtiny žen minimálně jednou za život postihne zánět vaginální sliznice, který bývá způsoben kvasinkami. Více než polovina těchto žen trpí mykózami opakovaně. K obnovení přirozené rovnováhy a celkové obranyschopnosti organizmu přispívají imunomodulační přípravky, obsahující neškodné části kvasinek a bakterií, které tyto poševní infekce způsobují. Účinnost originálního českého imunomodulačního přípravku CANDIVAC potvrdila provedená studie realizovaná na vzorku 68 českých žen.

candivac

Možnosti léčby a doplňkové terapie

U akutních forem probíhá léčba zásadně lokálně a to prostřednictvím vaginálních čípků, krémů či tablet v tzv. krátkém schématu. V případě recidivujících či chronických forem kandidóz je užívána léčba v tzv. dlouhém schématu, přičemž je nutná dostatečně vysoká koncentrace aktivní látky s podporou doplňkové terapie. Přední český odborník v oblasti léčby vaginálního diskomfortu doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc. říká: „Doplňková terapie u recidiv chronických forem spočívá v podávání autovakcíny z vlastního kmene nebo specifické vakcíny CANDIVAC v kapslích. Tato terapie prokázala podporu buněčné imunity a prodloužení bezpříznakového klidového období mezi jednotlivými atakami nepříjemného onemocnění.“

Také Vás trápí vaginální mykózy? Zajímá Vás, jak těmto problémům předcházet?

Zeptejte se na cokoli ohledně gynekologických problémů odborníka doc. MUDr. Víta Unzeitiga, CSc.
Pokud vás tedy osobně trápí nějaký problém, zapojte se do diskuse, položte otázku pod tento článek. Doc. MUDr. Víta Unzeitig, CSc. všem na dotazy odpoví a pomůže Vám s Vaším problémem!

Zapojte se do diskuse a položte nám otázky, tři z vás odměníme balíčkem Candivac a tampony ellen!

 

 

 

Reklama