A dále píše: „Proč ne, tady na vesnici v nich ženský chodí i na procházku, tady se moc na parádu nekouká. Na nožky si dám teplý ponožky, který si momentálně pletu do zásoby“. A sampozřejmě přikládá i foto.

Zdravím a přeji krásný den všem na Ženě-in. Počasí je nepříznivý, zbývá než být doma. Na zahradě není co dělat a koukání z okna mě nebaví, ono není na co. Ještě že mám počítač a ruční práci, v podobě pletení a v poslední řadě televizi, zaplní mi hodně času.

K dnešnímu tématu, domácí oblečení? No, budu upřímná, kdyby jste mě viděly, ženy, ještě pomalu v 11 hodin dopoledne jsem seděla v noční košili, a neměla čas se převlíknout.

Ale, kecám, čas mám, ovšem občas si ráda posedím u PC bez převlečení do domácího úboru. Košili hodím do prádla a večer si vezmu čistou na spaní. Můj domácí úbor je jednoduchý. Nejraději mám na sobě pohodlný věci a to jsou trička a legíny v letním období i bez legín, jenom delší trika. Dokonce si občas něco pohodlného ušiji.

Foto posílám, je špatný, fotím sama sebe, omlouvám se.

saty

V zimním období nepohrdnu teplákama. Proč ne, tady na vesnici v nich ženský chodí i na procházku, tady se moc na parádu nekouká. Na nožky si dám teplý ponožky, který si momentálně pletu do zásoby- přikládám foto-samozřejmě z nití, musím podotknout, jak hodně hřejí.

ponožky

Už se těším na vánoční svátky, kdy se obléknu svátečně. Na ksicht si namaluji obličej, pěkně se obléknu, načešu se a hlídám se, abych si jen tak ze zvyku neotírala ruce od těsta o sebe. Většinou se mi to daří, být čistá po celý den, na rozdíl od všedních dní.

Připomněla jsem si svoji babičku, která doma bez zástěry neudělala ani krok. Když někdo přišel na návštěvu, ihned sundala zástěru a byla čistá. Ony ty zástěry, byly k něčemu dobrý, snad si nějakou pořídím a nebudu se muset 2x denně převlékat, protože můj blbý zvyk, utírání se do sebe, se asi už neodnaučím. Ani nevím, zda se vůbec ještě klasický domácí zástěry prodávají?

Zdraví Věrulinka

Milá Věrulinko, to vám asi musel ujít můj článek, který byl speciálně zástěrám věnován. Takovou zastěru bych klidně nosila i já. Takže tady máte link a myslím, že si určitě vyberete.

Mimochodem, neberete náhodou objednávky na výrobu ponožek? Jsou kouzelné.

Co vy a domácí oblečení, milé ženy-in? Nosíte zástěry? Myslíte si také, že jsou praktické? V čem si lebedíte, když jste doma? V jakém oblečení se cítíte pohodlně a zároveň hezky?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama