greece

Září je v destinacích, jako je například Řecko, velmi teplé a příjemné. Mnoho lidí si chce prodloužit prázdniny a léto a vyráží na dovolenou až na konci sezony. Řecké ostrovy jako je Rhodos, Lefkada, Kréta, Zakynthos a další oblíbená místa v Řecku nabízí návštěvníkům stejné pohodlí a podmínky, jako v srpnu nebo v červenci.

Patříte mezi ty, kdo odložili dovolenou a chtějí v nadcházejících dnech vyrazit na dovolenou do tepla?

Máme pro vás zajímavé tipy od cestovní kanceláře Alex www.cklaex.cz

Vybrali jsme pro vás tyto last minute nabídky:

Řecko Lefkada od 17.09. - 28.09., bez stravy, původní cena 13 490,- po slevě 7990,-
Studia Thomas **+

hotelVilla Thomas se nachází na konci malebného a velice oblíbeného letoviska Vassiliki v klidném místě s překrásným výhledem na moře. Pěkně a velice účelně zařízená studia jsou vhodnou volbou pro méně náročné klienty, kteří však chtějí být v bezprostřední blízkosti moře a jen pár metrů od zábavy. Ráj příznivců windsurfingu a vodních sportů, tak by se dalo stručně označit toto oblíbené letovisko, které každoročně láká mnoho turistů z celé Evropy.

Na bližší nabídku se podívejte ZDE.

Řecko Kefalonia od 17.09. - 28.09., bez stravy, původní cena 14 290,- po slevě 7990,-
Studia Jerry´s **

hotelStředisko Lassi, kde se nachází naše studia Jerrys, patří mezi velmi žádaná místa. Městečko je tvořeno menšími vilkami, studii a penzionky, které jsou zasazené v krásných zahradách a záplavě květin v přilehlých svazích po obou stranách komunikace. Má dvě krásné pláže s jemným bílým pískem, který kontrastuje s tyrkysovou barvou moře. Noční život je zde neformální a uvolňující. Procházkou se odtud můžete dostat do hlavního města Argostoli, nebo využít místní autobusovou dopravu. Lassi nabízí příjemné procházky a nezapomenutelné scenerie při západu slunce. Neváhejte navštívit středisko Lassi a odpočinout si ve stínu borovic na nejkrásnějších plážích Kefalonie.

Na bližší nabídku se podívejte ZDE.

Řecko Kefalonia od 17.09. - 28.09., snídaně, původní cena 17 590,- po slevě 9 490,-
Hotel Big Village ***+

hotelHotel Big Village leží uprostřed letoviska Skala na jihovýchodě ostrova Kefallonia, kde naleznete spoustu obchodů, barů a restaurací. V letovisku Skala se rozhodně nudit nebudete. Nejslavnější pláž leží 150 m od hotelu a honosí se báječným písečným pobřežím a klidnými místy skvělými pro Váš odpočinek. Skala je známá pro své dlouhé, krásné, čisté a písčité pláže, stejně tak pro malou přírodní zátoku se spoustou malých pláží v ústraní. Hotel Big Village nabízí ubytování ve studiích až pro 5 osob se snídaní. Využijte tuto jedinečnou příležitost strávit svou zaslouženou dovolenou v příjemném a přátelském prostředí letoviska Skala a hotelu Big Village.

Na bližší nabídku se podívejte ZDE.

Řecko Samos od 17.09. - 28.09., all inclusive, původní cena 23 990,- po slevě 15 990,-
Hotel Kampos Village ***+

hotelNa jihozápadní části ostrova se v malebném letovisku Votsalakia nachází v rozlehlé zahradě komplex Kampos Village. Hotel je postaven na úpatí hor v tradiční architektuře Samosu. Z pokojů je vidět na moře nebo do zahrady. U bazénu i moře najdete stín pod krásnými stromy. V hotelu najdete hned 3 bazény s ruzným druhem využití, nedaleko komplexu je krásná dlouhá zátoka, takže k prožití dovolené vám nebude chybět vůbec nic. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi i pro klienty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od ruchu městského života. Hotel je moderně zařízen, působí útulně a krásně zapadá do malebné krajiny pod vrcholky hor. Pláž Votsalakia s pískem a jemnými kamínky je vhodná i díky mírnému vstupu do moře pro rodiny s menšími dětmi. V centru najdete několik řeckých taveren a barů, kde můžete posedět a vychutnat si poklidnou ostrovní atmosféru.

Na bližší nabídku se podívejte ZDE.

Řecko Lesbos 17.09. - 28.09., polopenze, původní cena 18 690,- po slevě 11 990,-
Hotel Panorama ***

hotelMalý rodinný hotel Panorama patří se svou skvělou polohou blízko písečné pláže a s krásným výhledem na moře a nedaleké letovisko Petra mezi hotely, které hosté obvykle navštěvují opakovaně. Klidné místo je zárukou pohodové dovolené. Hotel tvoří několik nízkých domků v zahradě s bazénem a barem. Na nedaleké písečné pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo jen tak relaxovat ve vyhřátém písku. Centrum Petry je plné klikatých uliček s obchody, tavernami a bary. Doporučujeme také návštěvu čtyři kilometry vzdáleného města Molyvos, které je typickou ukázkou místní architektury.

Na bližší nabídku se podívejte ZDE.

Reklama