Každá sezona chce své. V módě už dávno panuje paní zima, a jak je to co v účesových trendech? Ty nemohou zůstat pozadu a přicházejí s novými střihy a atraktivními barvami. Chystáte se ke kadeřníkovi? Zde máte inspiraci.

Také už si říkáte, že by to chtělo nějakou změnu? Dodat svým podzimem unaveným vlasům nový švih a mladistvý šmrnc? Přesně tyto pocity s vámi sdílím, a tak jsem si nemohla nechat pro sebe kolekci super účesů, které nenechají nikoho bez emocí. Buď nadchnou, nebo popudí svou drzou extravagancí.

Vybrala jsem osm dámských účesů, které jsou sice dost odvážné, ale přesně splňují kritéria současných trendů. Působí chladně v barevných tónech a velmi precizně, až architektonicky ve střizích. Podle mého názoru se k zimnímu období hodí naprosto dokonale. Výrazné barvy dodávají účesům plasticitu a bohatost, ať už se jedná o krátké střihy, mikáda, nebo dlouhé hřívy.

n

Tohle stupňovité mikádo v kaštanové barvě bych si dokázala představit na své hlavě.

Další účesy najdete ve fotogalerii

Kde se kadeřníci inspirovali?

Řídili se novým luxusním sportovním trendem módy a také kultury ulice. Prolínají se zde všechny možné temperamentní odstíny. Od žluté, přes havraní modrou až po ocelovou a platinu. 

Co na to říkáte? Vybraly byste si?

Foto: Toni&Guy

Čtěte také:

Reklama