.

V semifinále soutěže Česká Miss je 47 dívek. Kdo získá korunku krásy?

Novinky

V semifinále soutěže Česká Miss je 47 dívek. Kdo získá korunku krásy?

Sedm dní, sedm castingů, šest měst a 47 nejkrásnějších dívek z České republiky. Tým soutěže Česká Miss najel více než 1 400 kilometrů – od Ústeckého kraje přes Jihočeský až po Moravskoslezský kraj. Chybět samozřejmě nesměla ani naše metropole, ve které se uskutečnil první i dnešní závěrečný casting. Jaké dívky se do letošního ročníku soutěže přihlásily?

Úspěšné projití castingem je prvním krokem k získání titulu královny krásy. Ten může vyhrát jen jedna dívka, o které rozhodne porota během finálového galavečera na jaře 2016. Další dvě vítězky – Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016 – vyberou diváci svými hlasy. Všechny tři vítězky budou naši zemi reprezentovat i v celosvětových finále soutěží Miss Universe, Miss World a Miss Earth. Do semifinále vybrala porota 47 dívek, z nichž deset postoupí do finálového kola. „Potěšilo mě, že se i v letošním roce přihlásilo tolik dívek. Zkušenosti, které jim Česká Miss nabízí, jsou opravdu jedinečné,“ komentuje ředitelka soutěže Marcela Krplová.

sd

Uchazečky, které se zúčastnily castingů, jsou narozené mezi 1. listopadem 1991 a 31. prosincem 1997 včetně. Věkovou hranici 18–24 let nastavují kritéria světových soutěží.

ds

Co nyní dívky čeká?

Semifinále proběhe 5. prosince na Dolní Moravě ve Vista Wellness hotelu, z něhož vzejde deset finalistek. Ty čeká nejen zábava, ale i práce. Například v lednu pojedou na čtrnáctidenní soustředění v Thajsku, které bude první velkou přípravou na den D – slavnostní galavečer soutěže. Domácí soustředění pak proběhne na začátku února na farmě Čapí Hnízdo. V únoru se také již tradičně zúčastní Plesu v Opeře. „Soustředění je skvělou příležitostí se poznat, a zároveň i naučit se řadu nových dovedností, které dívky využijí nejen v soutěži, ale i osobním či profesním životě,“ vysvětluje patronka soutěže Iva Kubelková. „Během castingů jsme viděli hodně zajímavých osobností, které bude úžasné i dále sledovat. Jsem ráda, že se dívky do soutěže hlásí,“ uzavíra Iva Kubelková.

sd

sd

ds

sd

s

sd

   
16.11.2015 - Redakční novinky - autor: red

Komentáře:

 1. [2] bobani [*]

  líbí se mi 1 a 87

  superkarma: 0 16.11.2015, 17:25:49
 2. avatar
  [1] gerda [*]

  Maso na trhuSml15

  superkarma: 2 16.11.2015, 13:24:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme