Styl

V sedmé třídě jsem si poprvé namalovala jedno oko

Píše ve svém příspěvku čtenářka s nickem Hannysek. Hádejte, proč jen jedno? Z legrace, z recese, z nesmělosti? To se dozvíte, když si přečtete její příspěvek.

Minulý týden jsme řešili péči o nehty. Jo, na ty „prdím“, ale líčení je pro mě na denním řádku! Ráno vstanu, umyji, vyčistím zuby a nanesu lehký make-up! Jsem světlý typ, takže když se nenalíčím, tak vypadám jak strašidlo! Už to mám v ruce, tak mi to dá max.5 minut času!

Vzpomínám si, že jsem se rozhodla na základní škole poprvé nalíčit si řasy! Měla jsem strach, bylo to v 7 třídě. Nanesla jsem si ze strachu řasenku jen na jedno oko - prostě jsem to chtěla jen vyzkoušet! Samozřejmě to kamarádky poznaly, a pořád se mě ptaly, jestli jsem nalíčená. A já pořád zapírala. Už ani nevím proč, ale nechtěla jsem se přiznat! Nevím, z koho jsem měla strach, jestli z učitelů, rodičů... no kdo ví.

No a tak nějak v té době jsme se začaly všechny kamarádky ze třídy líčit, postupně došla jedna s řasenkou na očích, a přidávaly se oční stíny, samozřejmě rtěnky. No někdy si říkám, kam jsem oči dala, ostré modré stíny, které vyzařovaly! Teď už se líčím decentě!

Myslím, že si tím musí projít každá holka, než přijde na to pravé ořechové.

hezký den Hannysek

Nalíčené jedno oko. To muselo vypadat docela zvláštně, když píšete, že jste světlý typ.

A co vy milé ženy-in? Napíše nám ješě některá z vás o svých malovacích začátcích? Už nám do konce mnoho času nezbývá, ale jeden, či dva příspěvky stačíme ještě vydat

redakce@zena-in.cz

   
19.09.2011 - Krása - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme