Novinky

V redakci dnes zase mixujeme smoothie!

Jelikož jsme si tento dezert oblíbily, rozhodly jsme se využít půjčený stolní mixér Eta Vital Blend i dnes. Podívaly jsme se do přiložené knížky s recepty a vybraly si „Letní smoothie“ z melounu a nektarinek. Do směsi jsme ještě přidaly čerstvou mátu a nápoj byl hotov. Během pár vteřin rozmixovala Eta i pecky z melouna a v konečné chuti nebyly ani trochu znát. Jaký je váš oblíbený letní nápoj?

smoothie

recept

napln

repi

michani

final

Příště hodláme Etu vyzkoušet ještě s ledem a možná dojde i na alkohol a vytvoříme si podle receptu z knížky „Mangové daiquiri“.

 

Stolní mixér Vital Blend

Vital Blend od značky ETA není jen vysokootáčkový stolní mixér, ale multifunkční pomocník, který mixuje, míchá, seká, drtí led, pomůže s přípravou zmrzliny, pomazánek, oříškových másel a je především specialistou na smoothies – v dnešní době tak oblíbené zdravé nápoje. Je vhodný i na přípravu RAW stravy.

Díky nadstandardně vysokým otáčkám (až 28 000 za minutu) a vysokému výkonu 1600 W rozmixuje zcela dohladka i tak tvrdé suroviny jako je červená řepa nebo arašídy během pár sekund. Vzhledem ke krátké době mixování se Vital Blend skvěle hodí pro přípravu syrové RAW stravy. Speciální šestiramenný nůž s nerezovým ostřím BlendeX se dokáže roztočit neuvěřitelnou rychlostí 420 km/h. Je to opravdová formule mezi kuchyňskými spotřebiči.

Více informací najdete na http://eta.cz

   
13.06.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [24] Klára Křížová [*]

  Eva_CZ — #23netápou, jsou to věci, které plynuje přecházejí.. vidím to v práci... v administrativní řeči je těch věcí daleko víc než ve vaření. Aploudnout, vydelítovat, mítink, event, deal.. cut budgetu, newsroom, brífink.. a to nekomentuju jak mluví můj 14tiletý syn, někdy potřebuji ujasnění Sml30

  1. na komentář reaguje Eva_CZ — #25
  superkarma: 0 14.06.2016, 14:43:09
 2. [22] Klára Křížová [*]

  Podle mne už je smootie zdomácnělé, každý si představí mixované ovoce s dalšími ingrediencemi. Koktejl je s mlékem a ledem, vyšlehaný do hladka s pěnou.

  je to stejné jako cupcake, i když se tomu dá říkat minidortík, tak cupcake je prostě buchtička s krémem v papírovém košíčku.

  Chápu, že se s tím někteří nedokáží ztotožnit a irituje je to, nicméně tak to je...

  1. na komentář reaguje Eva_CZ — #23
  superkarma: 0 14.06.2016, 12:26:25
 3. [1] Klára Křížová [*]

  Sml67

  superkarma: 0 13.06.2016, 16:52:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme