Na mé první setkání s tchyní se vážně nedá zapomenout. Při jednom našem setkání jsme se s přítelem dohodli, že u nich po diskotéce přespím. Jak moji, tak jeho rodiče o tom byli dopředu informováni, protože jsme nebyli z jednoho města.

Po vydařeném večeru a hoooodně pití jsem si u nich potřebovala odskočit na WC a ejhle, koho ráno nepotkám na chodbě a taky v pyžamu… zřejmě budoucí tchyni. Byla dokonce menší než já (což je málokdo), usmály jsme se na sebe a podaly ruce. Já prohodila, že jsem Růžičková, a ona, že je Fialová. No komu to v tu ránu nepřijde k smíchu.

Už se známe skoro deset let a já přijala jejich příjmení za vlastní. A i když jsme při prvním setkání zrovna neměly upravené vlasy a nejlepší své róby na sobě, myslím, že lepší a uvolněnější první setkání s tchyní jsem si nemohla přát…

P. S.:  Přeji Vám, ať se setkáte s „budoucí“ tchyní jakkoliv a kdekoliv, tak ať je to pro Vás vždy příjemné a rády na to budete vzpomínat!

Heduš


Milá Heduš,

díky za hezký článek, čekal jsem dneska nějaké horory a zatím je to všechno zcela v pohodě a v klidu. Že by se nakonec nebylo čeho bát? :)

Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz, jaké bylo vaše setkání s budoucí tchyní?

Reklama