Jak už bylo avizováno předem, dnešní upoutávku nebude psát Radek Kříž, ale já, Saša Stušková. Už se těším, až vás seznámím s průběhem naší porady i výběrem chystaných témat. Pojďme na to.

Včerejší porada proběhla v celkovém oslabení pro Radka, poněvadž druhý zástupce mužského pohlaví, Kuba, si válí šunky někde na dovolené. A tak se Radek na nás už ode dveří vlídně usmíval. Holt ženská přesila je ženská přesila.
„Tak děvčátka, copak pro mě máte,“ začal medovým hláskem.

Usadila jsem se do červené sedačky, která jinak v naproti sedícímu šéfovi vyvolává agresivní reakci, ale dnes nic. Byl klid. Agrese se přenesla na mě, když jsem musela po celou dobu ramenem přidržovat za mnou „položené“ obrazy ve dvou řadách na sobě, které není Radek schopen už několik měsíců přibít na stěnu. Asi to tak nastražil schválně, aby mě a Kubu, kteří na těchto místech sedáváme, břinkly obrazy v době nevědomí do hlavy a nám se rozsvítilo. Nicméně Kuba teď chyběl a já tam seděla jak Atlas, držící oblohu, která se na obrazech dokonce i nachází.
Dana s Klárkou si fikaně obsadily pohodlná místečka v okolních křeslech a Radek měl svůj kancelářský prostor, kam mu nikdo nesmí, a který během porady zničehonic běžel párkrát „uklidit“, když hledal papír s články, dopředu náplánovanými od našeho dovolenkujícího kolegy Jakuba. A pak že pořádek je pro blbce. :)

Klárka ještě před poradou nezapomněla podotknout, ať to dnes zrychlíme, že její Kubíček má svátek. A tak to zrychlím i já. Pojďme k tématům.

V pondělí 30. 7. Saša: Budeme rozebírat téma, které jsem nazvala: Řemeslo má zlaté dno. Kam zmizela všechna řemesla? Nezdá se vám, že v naší republice chybí dostatek kvalifikovaných pracovních sil? Proč se všichni cpou jen do kanceláří?

V úterý 31. 7. si Dana Haklová přichystala vskutku příhodné letní téma. Opalování nahoře bez. Opalujete se tak? Pokud ano, Radek Kříž důrazně požaduje i zaslání fotografií. Jako by mu nestačilo, že okukoval před nedávnem Korsičanky!

Ve středu 1. 8. Opět na scéně já, Saša, s tématem: Mikrospánek. Zažila jste ho někdy? Vteřiny nevědomí, ať už v autě, v čekárně, nebo třeba jen na chodníku? Takové to nevnímání? Radek si ihned neodpustil poznámku, že já mám mikrospánek po celou poradu.

Ve čtvrtek 2. 8. půjdete s Radkem Křížem na houby. Pochlubte se svými úlovky a poraďte, kde rostou. Radek je velký houbař, ale podezírám ho, že podle jeho výrazu ve tváři na některých z našich porad, si utrhne sem tam i nějakou tu lysohlávku. :)

V pátek 3. 8. zakončíme týden pěkným tématem. Dana Haklová ho nazvala: Zvířecí sirotci. Jestlipak jste se někdy ujaly nějakého opuštěného zvířátka? Napište nám o tom.

...........................................................................................................................................................................................................

Mimo denní témata chystáme také rozhovor s nějakou zajímavou ženskou osobností, přečtete si i příběh rozvedené ženy, která svádí své kamarádce syna (je normální?). S Danou se podíváte prostřednictvím dalších krásných fotografií do Řecka, anebo vám taky prozradím, jak se čte z vodní hladiny. Nad tímto návrhem článku Radek opět zakroutil hlavou, ale když jsem mu nabídla, ať jde se mnou do vody, že mu klidně něco vyčtu, tak jeho reakce byla:
„Co ty mně chceš vyčítat?“
No nic, snad jen to, že jsem to teď odskákala za něj. Ale ráda.
Ale příště už zase s Radkem Křížem. :)

Reklama