V sobotu 15. listopadu 2014 se v Praze v Centru Černý Most spolu s největším LEGO® vánočním stromem rozzářilo také tisíce dětských očí. O zkrášlení největšího LEGO vánočního stromu v České republice se postarali sami návštěvníci akce, rodiny s dětmi i další nadšení stavitelé, kteří s sebou přinesli své originální LEGO vánoční ozdoby.

Více než 4 300 malých i velkých LEGO fanoušků se rozhodlo během sobotního dne zkrášlit svými originálními LEGO vánočními ozdobami největší strom z LEGO kostek ve střední Evropě. Strom má výšku 5,2 metru a tvoří jej přibližně 200 000 LEGO kostek a 528 originálních ozdob. K vidění bude v Centru Černý Most do 6. 1. 2015.

ldldeee

Zdobení probíhalo od 10:00 po celý den a provázela jej řada kreativních a zábavných činností pro děti včetně kreativních workshopů LEGO a fotografování.

jkdkdddd

V podvečer se díky šikovným dětem na stromečku nashromáždilo neuvěřitelných 528 LEGO ozdob. Děti z dětského pěveckého sboru Pražští Andělé se postaraly o předvánoční atmosféru.

dkdkdd

Slavnostního rozsvěcení prvního LEGO vánočního stromu se ujal slavný český reprezentant v běhu na lyžích Martin Koukal, který se akce zúčastnil s celou svou rodinou. „Letošní Vánoce v LEGO duchu se nám opravdu moc líbí. Se ženou i dětmi si rodinné stavění moc užíváme, jen Sebastian se Sandrou se chvílemi dohadují, čí ozdoba je hezčí a originálnější. Na přání dětí nebudou letos LEGO vánoční ozdoby chybět ani na našem stromečku,“ řekl k vánočnímu stavění Martin Koukal.

steoeee

Fotografie z akce i inspiraci pro vaše vlastní rodinné stavění můžete najít na webu www.LEGOprani.cz/vanoce.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama