V pražském Top hotelu skončil v sobotu světový šampionát v aerobiku a fitness týmech FISAF International World Fitness & HIP HOP UNITE Championships 2014. Česká reprezentace vybojovala úctyhodných 40 medailí.

13 zlatých, 14 stříbrných a 13 bronzových bronzových medailí. To je úrodička, že?

Tamara Jiříková má v kategorii žen stříbro, bronz vybojovala Kristýna Zahradníčková. Zlaté medaile získaly v triu dospělých Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková z pražského klubu Corridoor a v juniorech putuje zlato do Juniorského Fitness Klubu Louny. Také další závodnice z mladších kategorií zabodovaly: Juniorka Tereza Kudláčková a kadetka Kateřina Sekerová rovněž porazily světovou konkurenci a odváží si zlaté trofeje a tituly mistrů světa. Kategorii stepů dospělých ovládl příbramský Oxygen, na který nestačil havlíčkobrodský SRC Fanatic, ten skončil těsně druhý. A to zdaleka není vše.

Aerobic Dancers Kladno

Zlaté Aerobic Dancers Kladno

Organizace FISAF International pořádá světové šampionáty ve spolupráci s Českým svazem aerobiku a fitness FISAF.cz již od roku 1996. V následujícím roce bude hostitelem MS Francie a světové klání se uskuteční na ostrově Martinik v Karibiku.

Autorka článku provozuje specializovaný server www.aerobic.cz.

Reklama