Bulvár

V Praze proběhl sraz Naháčů!

Výrazný zpěv Milana Jančíka byl předevčírem odpoledne slyšet v centru Prahy. Jako vystudovaný operní pěvec podpořil své herecké kolegy, jakými jsou např. Zbyněk Drda, David Gránský nebo Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, kteří slavnostně podepsali smlouvu s tvůrci muzikálu Naháči. V tomto multimediálním projektu, který je věnován světu internetu, sociálním sítím a odhalování lží, přetvářek a masek, se ale můžete od 4. října v Goja Music Hall v Praze těšit i na další známé tváře. Předprodej vstupenek je zahájen již 26. května 2011.

nahaci

V úterý odpoledne proběhlo v Praze slavnostní setkání, při kterém představitelé hlavních rolí nového českého muzikálu Naháči podepsali smlouvy s tvůrci multimediálního projektu a ten se tak může odstartovat. Slávek Boura, Jarek Šimek i Tomáš Váňa, kteří jsou realizátory tohoto unikátního muzikálu, se na připravované zkoušky s vybranými herci velice těší, jak potvrzuje autor knižní předlohy Slávek Boura: „Těším se, jak mé fantazijní představy ožijí a čím herci postavy obohatí. Bude to úžasná práce na výsledku, který diváky vmáčkne do křesel a přilepí na monitory svých počítačů.

nahaci

V roli vysokoškolského profesora budete moci spatřit Martina Maxu, jehož studentem bude Zbyněk Drda v alternaci s Davidem Gránským, které znáte především z televizních pěveckých soutěží. Pánské role doplní třeba také Pavel Rudolf Plasche, Milan Fiala nebo Ruda z Ostravy. Z dam se slavnostního setkání účastnila i šarmantní Daniela Šinkorová a na divadelních prknech se pak můžete těšit také na Terezu Vágnerovou, Petru Pudovou, Lucii Černíkovou a další české celebrity.

nahaci

Beze sporu čeká tvůrce muzikálu i herce spoustu práce, ale také zábavy a nečekaných událostí. Premiéra muzikálu je plánována na 4. října 2011, a poté budou následovat reprízy během celého října. Vstupenky budou k dispozici v předprodeji již od 26. května 2011 na webových stránkách www.muzikalnahaci.cz.

nahaci

   
26.05.2011 - Kultura - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] femme [*]

    nemám ráda Jančíka Sml24

    superkarma: 0 26.05.2011, 15:12:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme