Trošku z jiného pohledu nám k tématu napsala čtenářka Petra. Nevracela se z mateřské dovolené, ale návratů do práce zažila několik. A teď je v práci spokojená.

Milá Petro, tak to je moc pěkné, přeju Vám, abyste byla v práci pořád spokojená. Děkuju za příspěvek, hezký den.


Dobrý den, srdečně zdravím. Zaujalo mě vaše téma vracíme se do práce, a tak se i já s vámi podělím o příspěvek z mých pracovních zkušeností. V osmnácti jsem absolvovala telefonní kurz pro nevidomé a šla jsem pracovat jako telefonistka do bývalého výzkumného ústavu zemědělské techniky v Praze Řepích. V roce 89 jsem odtud odešla a do roku 2004 jsem pracovala jako telefonistka v domově důchodců na Chodově, odtud jsem odešla ze zdravotních důvodů. Rok jsem byla doma, v roce 2007 jsem si udělala rekvalifikační kurz na tkadlenu a od roku 2008 pracuji v našem úžasném rehabilitačním a rekvalifikačním středisku pro nevidomé na Dědině jako tkadlena. Pracuji zde na půl úvazku a tato práce mě maximálně uspokojuje, přeji všem, aby byly stejně spokojené v práci jako já, hodně zdraví, pohody a lásky také úspěchů jak v životě i v práci přeje vám všem v redakci a vašim čtenářkám

Petra

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma na dnešek zní: Návrat do práce

  • Vracely jste se do práce po mateřské dovolené?
  • Po kolika letech?
  • A jaké to bylo? Dalo Vám zabrat, abyste si znovu na všechno zvykla?
  • Zvládl to Váš partner v pohodě?
  • Nebo Vás dítě i návrat do práce teprve čeká? Dovedete si to představit?

Napište mi, těším se na Vaše příspěvky. Za odměnu jedné z vás pošlu opět knížku, ale tentokrát novinku od Jany Divišové: Kurz diskrétní samohany (nakl. Daranus). Těším se do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Návrat do práce. Předem děkuju!

knihazombie

Reklama