Jedinou drobnou vadou na kráse pondělního tématu Vyhrazeno pro ženy je, že ho bude editovat muž. Ale co naděláte, i tak si myslím, že to bude téma zajímavé, plné pěkných příspěvků. Ostatně nebude to žádný odporný cizák, budu to já, váš magazínový Jakub...

Těšte se na pondělní téma, milé čtenářky! Proč? Budeme v něm vyhazovat chlapy z posiloven, plováren, vlaků, restaurací, parků - zkrátka odkudkoli, kde je mít nechcete!

Téma dne 29. 10. 2012: Vyhrazeno pro ženy

  • Kam byste chtěly, aby měli muži zakázaný přístup?

hbJsou místa, na kterých vám přítomnost cizích mužů vadí? Myslím tím veřejná místa, kde se muži běžně vyskytují a kde byste je raději nechtěla. Pokud ano, je toto téma ušité právě pro vás! Napište mi, kam byste mužům zamezila přístup a proč. Zda třeba na daném místě máte nějakou špatnou zkušenost s muži. Své příspěvky posílejte nejpozději 29. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Jejich délka nechť je rovna či delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít šanci na získání pěkného knižního dárku, totiž lechtivého románu pro ženy od ženy o tom, jak to asi vidí chlap: Hot Boys autorky M. T. Mayar.

Reklama