Na pondělí jsme si pro vás připravili zajímavé téma, milé čtenářky. Pozvěte ostatní čtenářky na kulturu ve vašem regionu, či jim třeba doporučte nějakou dobrou knihu! Neváhejte a své kulturní tipy posílejte už dnes na e-mailovou adresu redakce.

Milé čtenářky, pozvěte v pondělí ostatní čtenářky na kulturu! Zapojte se aktivně do našeho denního tématu a zašlete příspěvek na redakční e-mail.

Viděla jste poslední dobou nějaké zajímavé divadelní představení? Shlédla jste v kině skvělý film? Dočetla úžasnou knihu? Navštívila kvalitní koncert? Balet, operu, muzikál... Pokud ano, podělte se o svůj zážitek s ostatními čtenářkami: Napište svou vlastní krátkou recenzi vašeho kulturního zážitku a upozorněte tak své souputnice magazínem Žena-in.cz na kulturní dění ve vašem regionu či na dobrou knihu! Vaše recenze nechť je dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Získat za ni můžete zajímavou knihu z Knižního klubu: John Curran - Utajené zápisky Agathy Christie a dále originální učební hru Síly přírody od firmy ITE media. Své kulturní tipy posílejte v rámci dnešního tématu na e-mailovou adresu redakce níže...

utajene

Reklama