Bulvár

V pondělí pozvěte ostatní čtenářky na kulturu!

Na pondělí jsme si pro vás připravili zajímavé téma, milé čtenářky. Pozvěte ostatní čtenářky na kulturu ve vašem regionu, či jim třeba doporučte nějakou dobrou knihu! Neváhejte a své kulturní tipy posílejte už dnes na e-mailovou adresu redakce.

Milé čtenářky, pozvěte v pondělí ostatní čtenářky na kulturu! Zapojte se aktivně do našeho denního tématu a zašlete příspěvek na redakční e-mail.

Viděla jste poslední dobou nějaké zajímavé divadelní představení? Shlédla jste v kině skvělý film? Dočetla úžasnou knihu? Navštívila kvalitní koncert? Balet, operu, muzikál... Pokud ano, podělte se o svůj zážitek s ostatními čtenářkami: Napište svou vlastní krátkou recenzi vašeho kulturního zážitku a upozorněte tak své souputnice magazínem Žena-in.cz na kulturní dění ve vašem regionu či na dobrou knihu! Vaše recenze nechť je dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Získat za ni můžete zajímavou knihu z Knižního klubu: John Curran - Utajené zápisky Agathy Christie a dále originální učební hru Síly přírody od firmy ITE media. Své kulturní tipy posílejte v rámci dnešního tématu na e-mailovou adresu redakce níže...

utajene

   
19.11.2010 - Kultura - autor: Jakub D. Kočí

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme