Jako každý den, také v následující pondělí se můžete na našem magazínu těšit na zajímavé téma. Tentokrát si budeme povídat o praní a čistotě oblečení. Co je pro vás ještě čisté a co už letí do prádelního koše?

Krásně voňavé čisté prádlo, to je nádhera, že? Ale na druhou stranu, když je tričko ještě v pohodě, proč si ho nevzít druhý den? V pondělním tématu se vás zeptám, milé čtenářky, na váš přístup k čistotě a praní oblečení...

Téma dne 17. 9. 2012: Praní

  • Kdy už je, podle vás, oblečení špinavé?
  • Kdo ve vaší domácnosti pere?
  • Máte doma tahanice okolo čistoty prádla?

garnierKaždý přistupujeme k praní oblečení jinak, to co jeden člověk považuje za špinavé, další nosí ještě 14 dní. Posílejte mi své příspěvky o praní ve vaší domácnosti, obzvláště mě zajímá, jestli kvůli u vás praní vznikají nějaké třecí plochy a dohady. Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 17. 9. 2012 do 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, jehož autorku odměním pěkným dárkem. Jakým? Aby si už nedělala s praním vrásky, mám tu připravený GARNIER Ultra Lift denní krém a sérum - kompletní péči proti vráskám.

Reklama