V pátek jsem vás „donutila“ soutěžními otázkami zapátrat v archivech Žena-in. Některé jste věděly hned kam kliknout, jiné chvilku hledaly a některým se pátrat nechtělo. No nevadí, i pro vás je tu seznámení se správnými odpověďmi.  

Takže, kdo si zahrává s ohněm na stránkách Žena-in?

První otázka

Napište hlavní profesi i jméno člověka, který si už mockrát zahrával s ohněm a kterého naleznete v rubrice, kde si povídáme s osobnostmi. Mimo svou profesi se zajímá také o malířství a sochařinou.
Malá nápověda: box

Správná odpověď: Jaroslav Tomsa, kaskadér

Jaroslav Tomsa: Kaskadérem nemůže být každý, kdo si to o sobě myslí

některé přidaly i zakladatel kaskadérské školy, za což chválím dvojnásob, ovšem neodpustím si jednu perličku, od čtenářky… no, ona ví :)
Ta na tuto otázku odpověděla: Jakub D. Kočí -( vyučený zámečník) básník, spisovatel, novinář, dramatik a malíř :)))
Svým způsobem je Jakub v ženském kolektivu také kaskadér :)

Druhá otázka

Ať to nemáte tak těžké, prozradím, že jde o rubriku Magie. V ní naleznete článek, který vypráví o výstavě, týkající se čarodějnických procesů, kde si inkvizitoři zahrávali s ohněm doslova.
Zajímá mě přesný název města a místa (tedy objektu), kde se tato poutavá výstava nachází.

Správná odpověď: Geschaderův dům v Šumperku

Čarodějnické procesy v Geschaderově domě v Šumperku

Třetí otázka

S ohněm si zahrával nebo spíše hodně riskoval i kolega redaktor Jakub Kočí, který se spolu se svou přítelkyní rozhodl strávit dovolenou na farmě. Oheň by se mu možná hodil tak k tomu, aby to tam celé podpálil.
Chci po vás přesný název onoho prvního šíleného místa, kde se Jakub ubytoval. (NE toho druhého, náhradního) A jelikož jde o článek nedávný, myslím, že není potřeba prozrazovat rubriku, jde jen o trochu trpělivosti při hledání.

A tady básník, spisovatel, novinář, dramatik a malíř Jakub Kočí prozrazuje správnou odpověď
farma Amalthea - Hvozd u Prostějova

Zkažená dovolená: Ubytování byla katastrofa!

______________

Vyhodnocení a přidělení bodů proběhne během dne - (NE HNED!).
O body nepřijdete, nebojte se :)

Všem čtenářkám, které odpověděly správně, GRATULUJI,
dostávají se do závěrečného slosování o kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

l

A těm, kterým to tentokrát nevyšlo, vzkazuji:Nebuďte smutné, když nejde o život, jde o ... ... dobrý pocit ze soutěžení. Příště to vyjde! „
Pěkný den
Saša

Reklama