Doufám, milé dámy, že se těšíte na zítřejší svátek a že si ho užijete podle svého gusta! Mám pro vás jeden úkol: Vazměte si s sebou fotoaparáty!V pátek si totiž budeme o vašich čtvrtečních zážitcích povídat ve fototématu...

Takže zítra nás čeká volno. To je skvělá zpráva, co říkáte? Každý asi máme naplánováno na 17. listopad něco jiného: Někdo půjde zavzpomínat na rok ´89, další si udělají výlet do přírody, jiní třeba vzevrubně prozkoumají, zda je jejich pohovka vhodná ku gaučingu.

Chci po vás, abyste to všechno zdokumetovaly!

(Foto)téma dne 18. listopadu 2011: 17. Listopad

  • Vyfoťte svůj zítřejší sváteční den!

Doufám, že si volno náležitě užijete, milé čtenářky, a něco pěkného vyfotíte. A protože mě zajímá, jak ten váš volný den proběhne, posílejte mi pak své fotky a doplňte je krátkými příběhy! Vezmu i příběhy bez fotek, ale s fotkou máte větší šanci, že je uveřejním, když bude příspěvkový přetlak. A pokud chcete, zavzpomínejte i na 17. listopad 1989, ale zde opravdu jen s fotkou! Docela mě zajímá, jestli na tento den máte nějakou fotovzpomínku.

Za svůj příspěvek můžete získat Knihu o kávě od Petry Veselé a krásný kávový set dvou hrníčků ZESPRESSO CAFÉ. Abyste si mohly lépe vychutnávat volné dny plné pohody.

Příspěvky očekávám 18. 11. 2011 do 15.00 hodin na následující e-mailové adrese...

hrnekkniha

Reklama