Nedávno jsem se dozvěděla od jedné známé, že si doma s přítelem popili a on jí pak udělal piercing klitorisu. Byla to prý dobrá akce. Bohužel neznám podrobnosti, o těch známá mluvit nechtěla, jediné, co by klidně udělala - nabízela mi, že mi ho ukáže. Byla jsem tou zprávou tak zaskočená, opravdu, nedokážu si  představit, jak mi někdo tohle dělá doma... to se nedá přirovnat k tomu, jak jsme si ve škole na záchodě píchali ušní boltce.

Takže nevím, kolik teklo krve, jak to moc bolelo, jestli se jako v indiánkách do něčeho zakousla, aby nekřičela, podle mě to muselo bolet příšerně... ale alkohol je nejspíš dobré anestetikum.
 
Zaujalo mě to natolik, že jsem ze zeptala našeho spolupracujícího gynekologa, MUDr. Pavla Müllera ze soukromé ambulance Plagyn www.plagyn.cz,  jak je to s piercingem klitorisu a jaký má názor na podomácké provedení
 
Názor odborníka MUDr. Pavla Müllera
Provedení piercingu za takto nesterilních podmínek je velmi riskantní ohledně následné infekce, ale opilci mají zřejmě svého anděla strážného.

Navíc je tam i riziko porušení cévek, ze kterých by mohlo vzniknout poměrně silné krvácení.

Piercing by měl vždy provádět ten, kdo mál alespoň nějaké tušení o anatomii a dodržování sterility. Ale je otázka, zda ve šech pearcingových salonech toto platí.

Myslím, že o „libé“ pocity se tímto nepřijde, naopak se zavádí za zvýšením „libosti“. Ale jak, to funguje doopravdy nevím, těžko někdo po tomto výkonu přizná, že ho to vlastně obtěžuje. 

Jak jste na tom vy? Máte někde piercing? Líbí se vám to? Také jste si nechávala píchat uši v sedmé třídě na záchodcích? :-)  

Reklama