.

V obchodech Tesco startují povánoční slevy

Dárky

V obchodech Tesco startují povánoční slevy

Zákazníci levněji pořídí zejména oděvy, domácí potřeby a vybrané elektro. Do povánočního prodeje Tesco vykročí s výraznými slevami, zákazníci se tak mohou těšit na řadu zvýhodněných nabídek. Slevy, které se budou pohybovat v rozmezí od 25 do 75 procent, potrvají do vyprodání zásob, lidé by tak nákupy zlevněného zboží neměli příliš odkládat. Obchody Tesco otevírají po Vánocích dnes v osm hodin ráno.

Ze spotřebitelských průzkumů je zřejmé, že o povánoční slevy mají zájem téměř dvě třetiny Čechů, nejvíce nakupují spíše dražší zboží jako je oblečení či elektronika. „Povánoční slevy u nás využívají jak lidé, kteří dostanou pod stromeček peníze či dárkové poukázky, ale i cenově orientovaní zákazníci,“ říká Aleš Pavlík, manažer Tesco a dodává: „Letos u nás zákazníci pořídí levněji zejména oděvy, domácí potřeby a zboží z oddělení elektro.“  V porovnání s běžným obdobím každoročně stoupá počet zákazníků nakupujících v povánočních slevách přibližně o deset procent.

tesco

Slevy v obchodech Tesco se letos týkají až 2000 položek. Jde především o oblečení značky F&F, vybrané oděvy lidé pořídí až se sedmdesátiprocentní slevou. Výrazně nižší ceny čekají na zákazníky i v dalších odděleních. S až padesátiprocentní slevou bude možné zakoupit vybrané zboží z oddělení domácí potřeby, až třicetiprocentní slevy se budou vztahovat na některé výrobky sortimentu elektro. Na polovinu původní ceny pak klesnou veškeré kosmetické balíčky. Mezi významně zlevněným zbožím nebudou chybět ani vánoční dekorace, jejichž ceny klesnou oproti původním až o 75 procent.

Povánoční slevy od 26. prosince  

Druh sortimentu Výše slev
Vánoční dekorace až 75 %
Oděvy až 70 %
Kosmetické balíčky až 50 %
Domácí potřeby až 50 %
Elektro až 30 %

 

Více informací najdete na stránkách www.itesco.cz

   
28.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme