Já a vůně
 
Se mnou je to trochu složitější, protože trpím na migrény a vyvolávají mi je právě nevhodné vůně. Proto jsem ochuzena o dárky, jakými jsou parfémy, spreje i vůně do bytu či auta. Musím si vše kupovat sama, v obchodě nejdřív přičichnu a čekám na reakci. Někdy vypadám jako blázen, ale jinak to nejde. Letos to manžel risknul a k narozeninám mi koupil parfém od Victorie Beckham a kupodivu - migréna se neobjevila.
 
(soutěž: Estée Lauder)
 
Možná mi parfém darovaný z velké lásky neuškodí, tím to asi bude!
luza

Au au, to je dost drastický způsob zkoušení vůní, to vás tedy lituji! Tím lépe, že se manžel strefil.

Docela mě ale překvapuje, že je dnes řeč skoro pořád jen o parfémech, ale skoro vůbec (až na jeden, dva příspěvky) o vonítkách/smradítkách do bytu. Co vy a potpourri, aromalampy, vonné tyčinky, vonící svíčky, osvěžovače vzduchu a podobně? Považujete je za chemický humus, který vám do bytu nesmí, nebo rády využíváte jejich vlastností?

My například máme doma dvě kočky, a přestože jsou to zvířata velmi čistotná, aspoň občas se bez nějaké té vonné esence neobejdeme.

Připomínám, že právě končí dnešní soutěž o pánský deodorant. Všechna slova jsou „na place", teď jen zbývá dát je správně dohromady do dvojic a být první!

 

Reklama