Protože je čtenářka S.H. zvyklá spát nepravidelně, nedělá jí problém, přizpůsobit svůj spánkový příděl potřebám přítele. A ten chodí na kutě až ve čtyři ráno...

Nad ránem chodí spát čtenářka S.H. tedy občas. Stane se, že naspí jen dvě hodiny...


Dobrý den,

dříve jsem chodila spát i vstávala stále ve stejnou dobu. Většinou jsem usnula kolem jedenácté večer a vstávala v půl šesté. Když jsem šla spát později mělo to velký vliv na vstávání. Poslední rok chodím spát a vstávám v různou dobu s rozdílem několika hodin a má to na mě dobrý vliv. Tělo si zvyklo na tu různorodost a nedělá mi problém vstávat v jakýkoliv čas. Akorát mi dělá problém jít spát dříve než předešlý den. Můj partner obyvkle chodí spát až kolem čtvrté ráno a se vstávání moc nespěchá, jelikož má flexibilní pracovní dobu. Často se stává, že zůstanu vzhůru s ním a spím tak dvě hodiny. A tak se vlastně přizpůsobuju jeho spánku.

S.H.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

  • kazetaV kolik chodíte spát?
  • V kolik vstáváte?
  • A co váš partner?
  • Měla jste někdy problém s koordinací spánku?
  • A ruší vás, když jde spát později?

Odpovězte mi na tyto otázky a přidejte k odpovědím i krátký příběh. Zajímá mě, jak jste vyřešily odlišné spánkové návyky (ať už zapříčiněné prací, či čímkoli jiným). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání dárku - luxusní relaxační kazety Radox Vitaminová péče s náušničkami. Abyste si před spánkem krásně relaxovaly!

Příspěvky zasílejte do úterý 22. 11. 2011 15.00 hodin na redakční e-mail...

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama