Skutečně pikantní problém řešila a vyřešila čtenářka Secret. Jak vyzrála na sousedy, kteří v noci rušili celý panelák hlučnou souloží, to se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Ruší vás sousedi hlučnými sexuálními hrátkami? Promluvte si s nimi - tak zní rada čtenářky Secret.


Můj spánek je celkem standardní a myslím, že nijak nevybočuji z normálu.
Jen nesmí docházet k výraznému rušení nočního klidu. A protože žiju už 20 let v paneláku, občas tato situace nastane.
Asi před dvěma lety jsme „dostali“ nové sousedy. Vše OK, byl to mladý pár (podle hlasů přes zeď), ale ouha, brzy se ukázalo, že mají jistého koníčka. Nejen že TO rádi dělali dlouho a důkladně u toho oba hekali a vyluzovali prapodivné zvuky, ale rádi to dělali VŠUDE.
Dceřin pokoj sousedil s jejich ložnicí a když už to bylo opravdu nesnesitelné, přestěhovali jsme ji do bývalé naší ložnice a my jsme „ přesídlili“ do obýváku. Ten sousedil se sousedovic kuchyní. Ale ukázalo se, že ani kuchyň jim není „svatá“, naopak, při návratech z bujarých večírků, což bylo dost často, rádi „dováděli“ v kuchyni. Je škoda, že Vám nemůžu předvést zvuky, které oba vyluzovali. Potrhali byste se smíchy... vtipné to bylo ale jen do té doby, kdy se to stávalo pomalu pravidlem a já ani po nákupu všech možných druhů špuntů do uší nespala... Žádné nebyly tak dokonalé, abych opravdu nic neslyšela.
Jednoho dne jsem se k nim vypravila a bez servítků paní sousedce řekla, co od nich slýcháme a že by si měli uvědomit, kde bydlí...
Nevím proč, ale odstěhovali se... :-)

Secret

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dnes okolo půl čtvrté odpoledne se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek slíbený dárek, totiž dárkovou relaxační kazetu Radox Vitaminová péče s náušničkami.

kazeta

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama