Situaci jako ze špatné komedie prožila čtenářka Vmarta, když žila v jedné domácnosti s maminkou a manželem. Byl to jeden z hřebíčků do rakve, ve které toto soužití pohřbili...

Další čtenářský příspěvek je od Vmarty. Uvádí v něm velice pádný argument proti vícegeneračnímu bydlení...


Krásny sluníčkový den přeji všem,

dnešní téma mě připomněla můj příběh, když jsem bývala s maminkou a manželem... naštěstí jen krátkou dobu. Proč naštěstí? No posuďte sami: Jednou jsem s manželem se rozhodli si jít dřív „lehnout“... tělo žádá, proč bychom mu odmítali :)) a v tom nejlepším se otevřou dveře a mamka říká: Není ti nic Marti?... no, to bylo, skoro mě trefilo a nejen mně :)))))) Maminka celá zarudlá tiše zavřela dveře po zjištění, že jsem v pořádku. Tak řeknete sami... je dobré bydlet s rodiči? Jinak jsme si moc dobře rozuměli, tolerovali jsme jeden druhého a společně jsme bydleli až do doby, kdy nám byl přidělen byt. A to už ani nemusím popisovat, jak nám bylo. Ale k mamce jsme chodili často, měli jsme moc hezký a kamarádsky vztah.

Tak doufám jsem Vás rozveselila v tomhle tropickém počasí a přeji Vám aby jste vzpomínali na společné soužití s rodiči jen z humorem.

Vaše,
Vmarta

Pozn. red. : Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 8. 2012: Vícegenerační bydlení

  • jacobsCo si myslíte o vícegeneračním bydlení?
  • Dovedete si představit, že byste tak žila?
  • Máte s vícegeneračním bydlení nějakou zkušenost?

Své příspěvky k tématu zasílejte nejpozději do 21. 8. 2012 a 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, ať je váš příspěvek dlouhý minimálně jako tento odstavec textu, lépe delší. Pro jednu z přispěvatelek tady mám tedy připravený dárek v podobě dvou chladících tašek na víno Jacob´s Creek.

Reklama