Bulvár

V mládí jsem byla cholerik jako hrom!

Myslíte, že se může cholerik časem zklidnit? Čtenářce s nickem Vasilka k tomu paradoxně pomohly její tři děti. Přečtěte si její příspěvek a budete vědět víc.

Milá redakce, dnešní test ohledně povahy mě zaujal a ráda bych se s vámi podělila o svůj pohled na mou osobu a také na povahové rysy člověka, který je mým manželem.

Bude mi 35 let a myslím, že čím jsem starší, tím jsem klidnější. V mládí jsem byla velice výbušná, tvrdohlavá,hádavá..zkrátka cholerik jako hrom! Stačilo málo a už jsem „startovala". Mockrát jsem si říkala, že se musím vnitřně zklidnit a jednat s rozvahou, ale málokdy mi to vycházelo.

Postupem času se mi narodily 3 děti a mám pocit,že se mi částečně daří držet svou cholerickou povahu na uzdě. Věci, které mě dřív přiváděly k šílenstv,í mi připadají malicherné a nedůležité. Žebříček hodnot se změnil a já se snažím jít co nejlépe příkladem svým dětem. Není to vždy jednoduché, ale určitě můžu říct, že jsem za zhruba 15 -20 let udělala, co se týká své povahy, velký pokrok.

Opakem je rozhodně můj manžel, který je kliďas s velkým K.. Snad i právě on má velký podíl na mém umírnění a já si ho velice vážím. A přestože jsme povahově velice rozdílní, tak nám to klape a jsme šťastní.

S pozdravem mírně cholerická Vasilka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

No vidíte, já ve svém článku píšu, že jediné, co mě dokáže vytočit, je moje dcera, a vy to máte zase obráceně. Děti vás naučily se ovládat. Díky za názor.

Svěříte se nám také se svou povahou? jste spíš kliďas, nebo vztekloun? Mění se vaše povaha s věkem? K lepšímu, nebo spíš k horšímu? Pozorujete na sobě povahové rysy svých rodičů? Které to jsou? Čí geny byly silnější? Napište nám na dnešní téma.

Své příspěvky posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz

lupa

 

 

   
17.08.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  kissmewithlove — #1 and how about a look at your proposal from the other end? Perhaps the anal and if you're there, say hi to my friend with weight and winced.

  superkarma: -1 17.08.2010, 14:16:31
 2. [1] kissmewithlove [*]

  HELLO Nejdražší,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   Mé jméno je miss, Salomy, jsem 23 let se nikdy neoženil. l viděl váš profil dnes a po procházejí jí několikrát poté l zhotovené mého názoru se na Vás jako někdo, koho jsem si ležel na zbraně tak dlouho, jak láska je znepokojení legraci jste celou noc dlouho s láskou tak drahá chci tě napsat zpět na mě přes mou e-mailovou adresu, aby l vám můj obrázek a budete vědět, kdo jsem. (Salomykones1@yahoo.co.uk). Čekám vidět pošta ok. To je ode mne,

  Vy jeden v mysli,

  Miss Salomy.

  (Vzpomeňte si na dálku nebo barva ani stáří není, záležitost, ale pravá láska záležitosti přidělit v životě)

  HELLO Dearest,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   My name is miss ,Salomy , i am 23 years old never married. l saw your profile today  and  after going through it many times then l made up my mind to contact you as someone whom i can lay on his arms as long as love is concern teasing you all the night long with love So my dear  i want you to write back to me through my email address so that l will give you my picture and for you to know who l am. (salomykones1@yahoo.co.uk). I'm waiting to see your mail ok. It is from me,

  yours one in mind,

  miss Salomy.

  (Remember the distance or colour even age does not, matter but true love matters allot in life)

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #2
  superkarma: -1 17.08.2010, 13:41:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme