CampariStejně tak jako je Milán Mekkou módy a designu, je i milánský likér Campari symbolem sofistikovaného stylu plného nevšedních zážitků.  Od jeho vzniku před více než 150 lety si Campari sledováním trendů vydobylo pozici módní ikony a symbolu Milána. Opera, swing, rock, elektronická hudba – styly se mění, ale Campari zůstává na scéně stále.

Nový elegantní vzhled v kombinaci s nezaměnitelnou chutí bylinek a aromatického ovoce činí z každé příležitosti výjimečnou událost. Vaše chuťové pohárky se ponoří do hořké a tajemné chuti a s každým douškem vás pohltí vášeň ukryta uvnitř přísně střežené receptury staré 150 let.

Campari - jedna z klasických světových značek je unikátní svojí hořkou chutí a červenou barvou. Původní receptura, která se dodnes používá v nezměněné podobě, vznikla již v roce 1860 a na světě v současnosti existují pouze dva lidé, kteří znají její tajemství. Campari je jako módní ikona – nevšední, charismatická a stále o krok napřed. Jeho klasická a přesto moderní chuť vás dokáže v momentě přenést do milánského prostředí, kde se s neodolatelnou chutí hořkých bylinek a aromatického ovoce v novém sofistikovaném designu každé všední setkání promění v nezapomenutelnou událost. Campari si vychutnáte jako aperitiv na ledu, long drink se sodou či pomerančovým džusem nebo jako součást exotických koktejlů.

Campari koupíte v maloobchodní síti v 0,7 l lahvích za doporučenou cenu 389 Kč.

Tip na osvěžující letní drink Campari Orange Passion

Campari

KROK 1

V long sklenici lehce rozmačkáme pár kousků pomeranče a cukr.

KROK 2

Sklenici naplníme až po okraj ledovou tříští.

KROK 3

Přidáme 4 cl Campari.

KROK 4

Dolijeme pomerančovým džusem.

KROK 5

Můžeme ozdobit koktejlovou třešní.

O Campari

Vznik receptury, která zůstala nezměněna, se datuje až do roku 1860. Campari slouží jako přísada do celé řady světoznámých koktejlů. Campari je alkoholický likér získaný z odvaru hořkých bylin, aromatických rostlin a ovoce. Zářivá červená barva, intenzivní hořké aroma a fascinující chuť Campari jsou odjakživa symbolem potěšení, které dává okusit konzumentům jedinečný podmanivý zážitek. To jsou hlavní hodnoty, které učinily z Campari světoznámou značku a ikonu italského vytříbeného stylu a dokonalosti.

Campari

Reklama