Jen rozsvěcení Vánočního stromu se pořádá v městečku čtenářky Malinke-kote. Ale letos má slíbeno, že se podívá na Vánoční trhy do Německa a nemůže se dočkat...

Vánoční trhy si moc neužije čtenářka Malinke-kote. Důvod je prostý, v jejím městečku žádné nejsou...


Přeji všem pěkný den,

po delší pauze jsem se rozhodla znovu něco málo napsat na dnešní téma. Já mám vánoční trhy ráda, jenomže bohužel u nás žádné nejsou a v mém rodném městě je pár stánku a to jen díky tomu, že se rozsvicel vánoční strom. Když jsem chodila do školy tak jsme jezdívali převážně do Prahy na vánoční trhy. Ale to už je minulost. Ráda jsem chodila kolem dokola a prohlížela si stánek po stánku. Teď už se nemám kam koukat. Je to ale škoda. Hodně lidí si na vánočních trzích vždy něco koupí.

Letos mi ale bylo slíbeno, že zajedeme do Německa na vánoční trhy tak snad se mě to povede. Nikdy v životě jsem v Německu nebyla. Tam ty trhy musí být opravdu pěkné. Kolik vlastně na vánočncíh trzích utratím? Dá se říct, že vlastně nic, když tady bohužel žádné nejsou. Já se raději chodím spíše dívat, ale když mě opravdu něco nadchne tak si to koupím. Jenomže už pár let jsem bohužel na žádných nebyla, takže nebylo zaco utrácet.

Užijte si dnešní krásný zasněžený den. Venku celý večer chumelilo a dnes ráno znovu krásně začalo sněžit. Neuvěřitelných pár centrimetrů napadlo a já jsem zato ráda. Náš Beník sníh miluje a já také. To by potom nebyla zima, ale nemám ráda, když se z toho stane potom břečka.
Ty co mají vánoční trhy každý rok ve svém městě opravdu závidím a užívejte si je.

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 12. 2012: Vánoční trhy

Toto je dnes poslední čtenářská novinka. Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem odměnil vánočním dárkem od Albi: dvěmi Vánočními čaji a jedním stylovým diářem na rok 2013.

darky albi

Reklama