svěřje se ve svém příspěvku čtenářka s nickem Kopretina3. Proto moc nenosí halenky a blůzičky, ale spíš trička. A pokud by se měa pro jeden druh límce rozhodnout, byl by určitě dlouhý a špičatý.

Hezký límečkový den všem.

Tak jsem si tak dnes říkala, že je to divné téma, že kdo se zabývá límcem a pak mi došlo, že i já, aniž bych si to dříve uvědomovala.

Protože nosím povětšinou jen trička a halenek a blůziček mám málo, tak mi to ani nedošlo, ale je pravda, že většina z nich má malé kulaté límečky a možná i proto je nerada nosím, protože si v nich připadám „babsky“. Nosila jsem je hlavně v mém prvním zaměstnání a nijak jsem je nemilovala, ani blůzky ani zaměstnání. Výjimkou byla jedna košilová halenka, která má špičatý límec, ta mi asi taky jediná sluší. Navíc jsem si vzpomněla, že jsem jako puberťačka toužila po takovém to límci na halence hooodně špičatém a dlouhém a nikdy jsem jej neměla.

Límce na bundách moc neřeším a kabát vlastním jen jeden, který už mi moc nesedí a tam je taky takový kulatý.

Pokud bych si měla představit hezký límec, tak za mě tedy asi špičatý.

Hezký den

Kopretina3

Milá Kopretio3, vidíte, také jsem si říkla, že to nebude moc nosné téma, ale jak je vidět, každá z nás to nějak řeší

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s límci, šálami, kapucemi a jinými „zahřívadly“ krku vy, milé ženy-in? Máte nějaký obíbený tvar límce? Řídíte se modními trendy nebo spíš paktičností? Snesete, když vám táhne na krk, nebo si ho raději chráníte? Máte raději límce velké a rozložité, nebo spíš menší a a nenápadné? Ovlivňuje výběr vašeho oblečení také tvar límce?

Napište nám svůj názor na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama