Stránky Plus pro Vás od Nestlé (www.plusprovas.cz) přinášejí svým uživatelům akci Měsíc naplno, tedy jedinečnou příležitost, jak se po Vánocích dostat zpět do formy a celý leden 2015 sportovat zdarma po celé České republice s kartou MultiSport Benefit.

Vyvážený životní styl je heslem této doby. To dobře ví i společnost Nestlé, která jej podporuje nejen kvalitou svých výrobků, ale také webovým portálem Plus pro vás, který si klade za cíl přispívat informacemi na cestě k vyváženějšímu životnímu stylu jeho uživatelů. Důležitou součástí vyváženého životního stylu je výživa, ze které lidské tělo získává potřebné živiny a energii. Pro udržení optimální kondice je ale neméně důležitou součástí pohyb. Ten by měl být provozován pravidelně a dlouhodobě. Pro milovníky konkrétní pohybové aktivity i pro všechny, kteří vhodnou formu pohybu teprve hledají, je ideální karta MultiSport Benefit, díky které si její uživatel může vyzkoušet téměř všechny druhy pohybu, například fitness, tanec, bojová umění, raketové sporty, plavání, bruslení, horolezectví, jógu i skupinové aktivity. Každý tak může zkusit naplnit svá novoroční předsevzetí a „prosportovat“ se k lepší kondici hned po vánočních svátcích.

Nestle

Akce Měsíc naplno od Nestlé již třetím rokem motivuje širokou veřejnost k začlenění pravidelného pohybu do každodenního života. Do akce je možné se zapojit v  období od 3. listopadu do 2. prosince 2014 na stránkách www.plusprovas.cz. Stačí se zaregistrovat, přihlásit se do akce a odpovědět správně na soutěžní otázku. Denně bude rozdáno až 15 karet MultiSport Benefit.

www.plusprovas.cz

Celkem je připraveno 450 karet, které je možné využít v lednu 2015 ve více než 600 sportovištích po celé České republice. Kompletní pravidla akce a zajímavé informace o vyváženém životním stylu naleznete na  stránkách Plus pro Vás.

Reklama