Jak zaujmout děti, i ty starší, nám popsala čtenářka Eva. Ta ráda soutěžila jako dítě a teď vymýšlí podobné věci pro svoje žáky. A těší se na vánoční soutěž.

Moc mě těší, že se zapojíte do vánoční soutěže, milá Evo. Cen bude opravdu hodně, máte se na co těšit. :-) Děkuju Vám za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den!

V každém z nás je kus dítěte celý život a proto i soutěživost patří k našim charakterovým vlastnostem. Když pracujete s dětmi a chcete je zaujmout, musíte neustále vymýšlet čím je motivovat a soutěžení je dětem vlastní.

Já soutěžím od mala a upřímně i ráda. Jako žačka ZDŠ jsem soutěžila v recitaci a protože jsem knihomolka a za umístění se vyhrávala většinou pěkná knížka, drželo mě to i na gymnáziu. Tam jsme teda už také soutěžily v tom, která bude nejhezčeji zmalovaná, bude mít nejkratší mini a „klofne“ nejvíc kluků z béčka, protože tam chodili velcí fešáci.

Když jsem začala pracovat ve školství, přešla jsem na druhou stranu a začala jsem si já vymýšlet soutěže pro své žáky, protože to je velká motivace a baví to ty malé i ty vycházející. A když je výhrou „1 do žádajdy“, tak se dají zlákat i ti nejstarší. Jen se to musí šikovně namotivovat. No a teď už mám vlastní dospělé děti a více času pro sebe a s mojí internetovou kvalifikací jsem si začala vyhledávat soutěže a ankety, se kterými se dá příjemně trávit volný čas. Člověka to také nutí vyhledávat si různé informace a to je také fajn. Že bych tedy jako vyhrávala, to snad ani ne, ale mám z toho dobrý pocit... že bych třeba jako něco i MOHLA vyhrát... a to mě baví i v tomhle pokročilejším věku. Vánoční soutěž je fajn, mám strašně ráda advent a tohle už mi ho navozuje a určitě to přitáhne i čtenářky k ženě-in. Jen aby to bylo přehledné a příjemné a jasně zadávané a žádné velké komplikace a složitosti. To si myslím, že by spoustu lidí odradilo. Jsem zvědavá a těším se, co že jste si to pro nás připravili. Soutěžení 3x hurá!

Krásný den přeje Eva

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Soutěže

  • Soutěžíte rádi?
  • Co vás nejvíc baví?
  • Jakých soutěží se účastníte?
  • Co nejraději vyhráváte?
  • Máte nějakou otázku k Velké vánoční soutěži?

To vše budeme dnes probírat. Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedné z vás pošleme za odměnu hru s názvem Dračí srdce. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je SOUTĚŽ. Předem děkuju.

hra

Reklama