píše naše čtenářka s nickem Dajens, další velká propagátorka nošení čepic a hlavně baretů, kterých má doma už úctyhodnou sbírku. Schválně, jestli si tipnete, kolik baretek má ve svém šatníku

Čepice - to je přesně téma pro mě. Nosím je téměř pořád a myslím, že mi sluší (potvrdilo mi to i okolí). Několik let sbírám pokrývky hlavy různých barev a materiálů, nejraději mám však barety. První fleecovou čepici jsem si koupila před několika lety za 30 Kč v second handu, nosím ji doteď.

 Jakmile je méně než 12 stupňů a fouká vítr, vezmu si pletený baretek protkávaný stříbrnou nitkou, na chladnější dny mám šedý s ozdobami a fialový. Baretů mám celkem asi 15, různých barev a na různé příležitosti.

Vybírám je podle momentální nálady a tak, aby mi ladily k oblečení. V kabelce mi nesmí čepice nikdy chybět, pro všechny případy občas nosím i dvě. Vhodnou pokrývkou hlavy se chráním před chladem, ale vnímám je hlavně jako fantastický módní doplněk. 

Dajens

Milá Dajens, tak to jste mě potěšila. Já mám barety také moc ráda a jeden čas jsem je hodně nosila. Dnes už mám jen jeden, který mě okouzlil zajímavým ozdobným detailem. Velkými okovanými kružky. Bohužel, jeden kroužek vypadl a nějak tam už nechce držet, takže ho nemůžu nosit.

Milé ženy-in, čekám, že mi ještě některá z vás napíšete, jak jste na tom s nošením čepic. Také jste velkou fandou pokrývek hlavy, nebo chodíte spíš prostovlasá?

Ještě je čas napsat na dnešní téma. Naši adresu jistě znáte, ale pro jistoru připomínám: redakce@zena-in.cz

Reklama