.

V jesenických lázních otevřeli DiscGolfPark

Cestování

V jesenických lázních otevřeli DiscGolfPark

Jste soutěživí, hraví a máte rádi pohyb na čerstvém vzduchu? Zahrajte si DiscGolf! Novým DiscGolfovým hřištěm se mohou pochlubit Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku. Lázeňské hřiště tohoto stále oblíbenějšího sportu je teprve třetím realizovaným v Jeseníkách.

golf1

DiscGolf je oblíbenou zábavnou hrou odvozenou z golfu. Místo golfového míčku se však do jamky snažíte z určitého výhoziště umístit létající disk. A jamka? Tu tvoří ocelový koš. Cílem hry, která vznikla v USA, je tak dokončit jamku s nejmenším počtem úderů, tedy hodů. Na každý hod si můžete vybrat talíř lišící se délkou, směrem i tvarem letu.

golf2

Hracím prostorem v Jeseníku je Park Vincenze Priessnitze, který je součástí lázeňského areálu. Celkem hrajete na devět jamek. Během hry se setkáte s nejednou přírodní překážkou, které hru činí o to zajímavější. DiscGolf je rozhodně dostupná a zábavná hra pro všechny generace. Užijete si ji vy i vaše děti, obzvlášť v Jeseníku. „Náš lázeňský DiscGolf je ještě doplněn o zábavný kvíz. Každá jamka je doprovázena otázkou týkající se našich lázní,“ představuje novinku obchodní ředitel Tomáš Rak. Za zodpovězení kvízu děti dostanou malý dárek v lázeňském infocentru, kde si také půjčíte potřebné disky ke hře.

golf3

DiscGolfPark Priessnitz můžete vyzkoušet třeba na připravovaném víkendovém turnaji v sobotu 9. 8. 2014. Součástí sobotního programu bude také discgolfová akademie, zaměřená na základy hry a backhandového hodu.

golf4

Více se dozvíte na www.priessnitz.cz a také na FB.

   
06.08.2014 - Tipy - autor: (red)

Komentáře:

  1. avatar
    [1] monkee [*]

    Tak konečně vím, co to mám za barákem.Sml16 A to nebydlím v Jeseníku.Sml24

    superkarma: 0 09.12.2014, 16:17:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme