Bulvár

„V Indii vás bez horoskopu ani neoddají“, říká Táňa

Dobré a pěkné ráno. Když jsem přemýšlela dnes ráno, jak je to vlastně se znameními ve kterých jsme se narodili, musím napsat, že moje charakteristiky RAKA zcela sedí. Povahové vlastnosti, krunýř raka, nálady, smysl pro rodinu, domácnost.

To, v jakém znamení jsem s se narodili to je dané,tím jak se moc naši rodiče milovali. To je zcela neměnné. Když jsem se poprvé vdávala nevěděla jsem, jak důležité je, aby jste si taky kromě jiných vecí , že se s milým máte rádi a milujete se jako o závod, zajímali,jaké má znamení partner.

VYSTAVIT PARTNERSKÝ HOROSKOP JE JEDEN ZE ZÁKLADNÍCH pilířů při uzavření manželství v Orientu.V Indii VÁS neoddají pokud nemáte udělaný partnerský horoskop. 1 promile rozvodů , to napovída o všem.

Můj první manžel byl Beran. Beran a já Rak. Ve všech astrologických knížkách píšou že jsou to vlastně dvě znamení , které vůbec nejdou k sobě. Věru, svatá pravda. A taky to tak dopadlo.Po 15 letech manželství jsme se neshodli v ničem, stále jsme se hádali.

BERAN JE DOST SLOŽITÉ ZNAMENÍ zvěrokruhu a taky ve spojení s Rakem , tak jak píšou astrologické knížky, není možné klidné soužití. Dnes mám partnera který je Panna, a tak po roce soužití jsem si nechala sestavit partnerský horoskop, který do puntíku sedí.

Dvě povahy ,které podle astrologie patří k sobě. Astrologie je krásná část vědy, jako je samé lidstvo.
Tana M

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven.

Ahoj Táňo. Máš pravdu, jen doplním. I Rak s Beranem mohou klidně žít v harmonii až do smrti, pokud to jejich horoskopy dovolí. Podle obeceného rozboru jde jen a jen o procento pravděpodobnosti. Teprve podrobným pohledem do dvanácti domů a přiložením horoskopů na sebe zjistíme, co si kde odporuje a proč by to nešlo. I sebelepší souznění Sluncí nic moc nezachrání, když se v horoskopu sráží například Lilith, Venuše nebo Luna.

Přeji stálé štěstí a spokojenost. Míša

Jak to vidíte vy? Piště na redakce@zena-in.cz. Tři nejlepší příspěvky budou odměněny knihou, jak jinak než astrologickou, od Lindy Goodmanové.

   
13.11.2009 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [7] Rikina [*]

  Z toho patrně plyne jediné - v Indii mají kněží slušný přivýdělek, neb snoubenci, případně jejich rodiče jistě neponechají nic náhodě, a za vhodný horoskop se knězi dostane náležitého materiálního poděkování. Sml57 

  superkarma: 0 15.11.2009, 09:43:44
 2. avatar
  [6] malvina [*]

  karamelka — #5 Ano, horoskopy  tvoří kněz . Rozvodovost není  procentní   ale promilová. Manželé se  nerozvádějí, věří v karmu,  ......v život  s  partnerem, který jim byl vybrán na  celý život .V  bohatství, v  chudobě, v  bídě, v nemoci vždy  spolu.

  superkarma: 0 13.11.2009, 18:26:21
 3. avatar
  [5] karamelka [*]

  ano, v indii vas bez horoskopu nezosobasia, horoskopy robi knaz a musia sediet obom na 98 a viac percent. a ta jednopercentna rozvodovost, snad nemyslis, ze to je kvoli horoskopom? :-0

  1. na komentář reaguje malvina — #6
  superkarma: 0 13.11.2009, 17:33:48
 4. avatar
  [4] Altamora [*]

  Jestli ono to jedno promile rozvodů nebude v tom, že žena tam vydrží cokoliv, protože k rodičům se vrátit nemůže a pokud nechce dělat nějakou podřadnou práci, tak se ani neuživí, děti zůstanou manželovi. A taky není tak velký problém, když žena "nešťastnou náhodou" přijde o život. Ani u nás nebylo v 19. století moc rozvodů i bez partnerských horoskopů.

  superkarma: 1 13.11.2009, 16:33:34
 5. avatar
  [3] malvina [*]

  vladka006 — #2  taky  zajímavý  názor. At jste   v pohodě.Sml79

  superkarma: 0 13.11.2009, 12:01:50
 6. avatar
  [2] vladka006 [*]

  JJ, obecné astrologii bych zas tolik nevěřila. Já lev, buvol - manžel rak, pes. Ani podle "našeho" a ani podle čínského horoskopu se prý k sobě moc nehodíme. Asi proto spolu jsme Sml54 a bouráme mýty.

  1. na komentář reaguje malvina — #3
  superkarma: 0 13.11.2009, 10:51:32
 7. avatar
  [1] malvina [*]

  Sml16 děkuji   za  krásna   a  rozumná   slova  a  vysvětlení. Nadále s e  budu  věnovat    astrologii.

  superkarma: 0 13.11.2009, 10:25:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme