Bulvár

V horoskopu jsem býk a mé sny jsou podle toho

 

Vždy, když jsem četla horoskopy a charakteristiky jednotlivých znamení, vždy jsem mohla jen potvrdit: „Jsem typický Býk se vším všudy.“ I když samozřejmě byly výjimky způsobené vnějšími vlivy.

 

Když jsem byla malá, tak jsem hodně a ráda malovala (Býci to mají v povaze), ale pak jsem narazila na jednu učitelku, která mi tuto činnost úplně znechutila a od té doby, kdykoli slyším např. slovo pastelka, tak se mi ježí vlasy!

 

Ale teď k těm snům, jako každý Býk i já mám ráda hudbu (rytmickou) a mým snem bylo stát se muzikálovou zpěvačkou. Muzikály mě fascinují, nakupuju jejich CD, když to jde, chodím na představení. Ale jelikož jsem mimopražská, jde to poslední dobou čím dál tím hůř. Vždy vím, který muzikál se připravuje, který se „hraje“ nebo naopak končí (skončení Koček jsem obrečela).

 

Bohužel můj sen stát se zpěvačkou skončil zpíváním si v koupelně nebo o samotě. Před lidmi nezpívám, párkrát jsem to zkoušela, byť jen trošinku, ale dnes už si netroufnu ani na Karaoke. Učitelka prohlásila, že neumím dýchat a nevyzpívám výšky, takže jsem maximálně ve sboru držela druhý hlas.

 

Ach jo.

 

Další můj sen, který se ale snažím plnit, je „vytvářet domov“. Ten domov, který mají Býci rádi, aby se do něj všichni rádi vraceli. Ale v tom je můj problém, já ten svůj domov nikdy nepovažuji za hezký, krásný. Mám ten problém, že nemám fantazii, neumím sladit doplňky. Na návštěvy k cizím lidem radši už nechodím, protože jsem se od nich vracela s pocitem, jak to tam mají hezké, dobře vyřešené, skvělé doplňky, a pak jsem se doma frustrovala. Ale snažím se s tím bojovat a mým snem je mít pocit, že jsem ten pravý „domov“ vytvořila.

 

ValerieM


Milá Valerie, já nemám vůbec hudební sluch, takže nezpívám ani v koupelně. A domov vytvářím pořád, ale někdy to také není ono... Důležité je, jestli jste ve svém bytě spokojená a jestli, když zpíváte v té koupelně, je vám dobře.

Takže přejeme krásný podzimní den, hodně odpočinku v útulném bytečku a přijemný večer, kdy si zazpíváte v koupelně

redakce@zena-in.cz

.

Měla jste svůj velký sen, který se vám podařilo splnit?

Měla jste v dětství sen o svém povolání, rodině nebo životě a realita je úplně jiná?

Chtěla jste pracovat jako lékařka, letuška, a dnes jste zaměstnaná úplně jinde?

Chtěla jste jedno dítě, a máte jich pět?

Přála jste si prince na bílém koni, a poněkud to nevyšlo?

Přála jste si velký dům se zahradou a bydlíte v garsonce?

Nebo se vám splnil/nesplnil jiný sen?

Napište nám to.

   
12.10.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Olynth [*]

  fileva: já taky

  superkarma: 0 12.10.2005, 21:46:38
 2. avatar
  [5] fileva [*]

  ja jsem asi nejakje divnej byk, malovat neumim , zpivat neumim, deti mi doma delaji jen borcus takze uklizeno je jen v noci nez zas rano vstanou, akorat snim rada

  superkarma: 0 12.10.2005, 15:00:31
 3. [3] miramff [*]

  ja naopak svuj byt nemam...zatim...a napadu kopec, i chuti, tak jestli chcete treba pomoct, ja to udelam rada :-) me to proste bavi, zarizovat, doplnovat, a podobne...to je take moje hobby :-)

  superkarma: 0 12.10.2005, 13:18:57
 4. [2] apina [*]

  Já jsem také býk! Mám ráda svůj domov a je pravda že ho stále vytvářím a jsem velmi spokojená s výsledky. Jsem také velký materialista a mám ráda životní jistoty....atd. Já myslím ,že to časem přijde a ty najdeš styl ve kterím si své hnízdo zařídíš a budeš se v něm cítit dobře. Já s fantazií nemím problémy.

  superkarma: 0 12.10.2005, 12:44:56
 5. avatar
  [1] zuzzik22 [*]

  ahojky Valerie, precetla jsem si tvu prispevek a musim rict, jako bys me mluvila z duse, obzvlaste co se toho doplnování v byte tyce. Mam naprosto stejné pocity, Markéta

  superkarma: 0 12.10.2005, 12:41:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme