Domácnost

V důchodu si užiji spánek s Rohypnolem

 
Krásný den,
 
spánek to je něco, co miluji.
 
Užívám si ho plnými doušky a hlavně nejlépe se spí ráno. Jsem totiž sova... Ale má to háček, a to je moje 16měsíční třeštidlo.
Z toho plyne jedna věc, že spánek je pro mě něco vzácného, jakýsi vymírající druh "živočicha".
 
Večer domácí  práce, doháním celý den, tak a teď  si chvilku sednu k netu, už slyším z ložnice uáááá. Jdu tam, otočím našeho drobka na bříško, sednu zpátky k PC a za chvilku opět kvikot.
Vzdávám to, jdu do postele.
 
Mlaďoch vítězí a přesouvá se na moji postel, chvilku klid... Spím snad 5 minut - ono je to možná někdy i 5 hodin :o)) a budíček.
 
To nejkrásnější probuzení na světě, dostávám pusu. AU, to bolí. Aha, zase to nebyla pusa, někdo mě kouše do tváře, ruky, nohy, podle toho, co mi čouhá z pod peřiny.
Zahrabu se ještě hlouběji, prosím, 5 minut!!!
 
Bum, na hlavu mi přistál medvěd, knížka, nebo se pustí nejkřiklavější hračka. No jo, už vstávám, ach jo...
 
Tak o víkendu, až bude taťka doma!
Chyba lávky, táta spí v obýváku a rozhodně nechce být rušen ranním ptáčetem.
Tak holt někdy příště bude řada na mně, abych mohla prospat až do oběda :o))
 
Jo, až budu v důchodu, tak si to užiju.
Hm, ale asi s Rohypnolem nebo jinými hypnotiky.
 
 zoulinka
 

Milá zoulinko, ani nevite, jak vás chápu. Také si pořád říkám: "Ještě pět minut". Těším se na důchod, jak budu spát a spát... A žádný budík mne neprobudí; děti vyrostou a ta plechová řinčící potvora poletí z mé ložnice. Už aby to bylo. Jenže do důchodu daleko! Hezké sny.

Jak jste na tom vy se svým spánkem?

Spíte ráda/nerada?

Jste sova, nebo skřivan?

Při znění budíku zalézáte pod peřinu?

PIŠTE!

Nejlepší z vás odměníme dárečky: pleťové mléko DOVE

                                                   šampon 2v1 DOVE

                                                   prášky Pharmaton Activit v hodnotě 230,- Kč

                                                   počítačová hra - Jednou týdně

 

Pokud myslíte na své blízké, kteří už bohužel nejsou mezi námi, napište nám o nich. Rádi váš příspěvek zveřejníme. Dušičky mají svou nezaměnitelnou atmosféru a období dušiček je právě nyní.

redakce@zena-in.cz 

 

 

 

   
02.11.2005 - Dům a byt - autor: Šárka Denková

Komentáře:

 1. avatar
  [10] peguša [*]

  Lenika: Já to myslela tak, že když mu třeba nesedne nějaké papáníčko. Pak se prostě ven musí. Táta měl psy 40 let a tak vím, že občas se to stalo. Normálně né, to je jasný.

  superkarma: 0 02.11.2005, 12:39:59
 2. avatar
  [8] Mylady [*]

  Aspoň někdy se potřebuji pořádně vyspat! Vzpomínám si, když mému staršímu synovi byly 2 roky, postýlku jsem měla u své postele. Mě se hrozně moc nechtělo vstávat, lomcoval s postýlkou a já nic. Najednou mě probudil předmět, který přistál na mé hlavě. Podívám se co to je a ono plná plena hnědé hmoty. Vystřelila jsem jak blesk, probuzená jsem byla okamžitě. Pak jsem asi hodinu uklízela, protože můj drobeček, byl celý zamatlaný a postýlka taky.

  superkarma: 0 02.11.2005, 10:06:07
 3. avatar
  [7] Lenika [*]

  peguša: My s pejskem nechodíme v noci ven jenom když byla malinká. Ted jde naposled na čurandu s páníčkem před spaním kolem půlnoci a pak ráno před osmou a .

  superkarma: 0 02.11.2005, 10:03:49
 4. avatar
  [6] peguša [*]

  LenkaT.: Ultrazvukem těžko, ten bys neslyšela
  Holky, to máte těžký. Pejse si nemůže "dojít", kdy chce jako vy. Proto žádnýho pejska nechci. Představa, že bych musela třeba v mrazu nebo slejváku v noci ven.......brrrrrr. Navíc je dcera trochu alergická, takže ani neloudí.

  superkarma: 0 02.11.2005, 09:55:51
 5. avatar
  [5] LenkaT. [*]

  Lenika: to je přesně to samý u nás. O víkendu po ránu to psisko děsně nenávidím. A když si jí nevšímám tak začne pískat ultrazvukem u ucha.

  superkarma: 0 02.11.2005, 09:46:17
 6. avatar
  [4] peguša [*]

  To dobře znám. Taky jsem měla křiklounku. Vydrželo jí to do tří let, kdy řvala třeba destkrát za noc. Stačilo k ní jít a zašeptat pš pš pššš a ztichla. Fakt je, že jsem si jí nikdy v noci nebrala do postele. Raději jsem k ní vstávala a to i v době, kdy už byla se starší ségrou ve vedlejším pokojíčku. Do postele prostě ne. Pouze v případě nemoci spala vedle mě na manželově posteli, abych jí (případně sestru) měla pod dohledem (trpí na vysoké horečky a zvracení) a on dostal "vyhnanství" v obýváku. Bylo to děsné, vstávat tolikrát za noc a běžet do vedlejšího pokoje, ale dnes jsem ráda. Nikdo se mi v noci nestěhuje do postele. Obě holky ví, že každý má mít určité soukromí. A při čtyřech lidech v bytě to může být v podstatě jenom vlastní pelíšek. Já dětem do toho jejich taky nelezu, tak proč by ony mě měly?

  superkarma: 0 02.11.2005, 09:37:40
 7. avatar
  [1] Lenika [*]

  Spánek miluju . Jak pisatelku budí dítě, tak mě . Nevím, proč si ráno nejde za páníčkem, proč na břicho skočí vždycky mě a tlapkama mi dělá peelingem tváře . A to jenom o víkendu, v pracovních dnech ji nemůžeme vzbudit, to se tváří, že je zrovna v nejhlubším snění

  superkarma: 0 02.11.2005, 09:23:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme